XperiaT i BoxR dają 50 GB w chmurze

XperiaT i BoxR dają 50 GB w chmurze

20 grudnia 2011 r., Londyn, Wielka Brytania -   Sony Ericsson ogłosił szczegóły nowej promocji będącej efektem współpracy z firmą Box(R). Każdy właściciel smartfonu dotykowego Xperia(TM) otrzyma 50GB pojemności w prezencie do bezpłatnego dzielenia się plikami i przechowywania zasobów. Wystarczy jedynie zalogować się, do swojego konta w Box(R) za pomocą aplikacji Box(R) for Android(TM) z Android(TM) Market, a właściciele smartfonów Xperia(TM) na całym świecie będą mogli cieszyć się bezpłatnym przechowywaniem zasobów w technologii "w chmurze" oraz dzielić się plikami - przez całe życie.

Promocja Box(R) rozpoczęła się 15 grudnia 2011 i będzie trwała do 31 grudnia 2012 r. Dostępna jest dla wszystkich odbiorców na całym świecie, którzy posiadają własny smartfon Xperia(TM), poczynając od smartfonu Xperia(TM) X10 i modeli wydanych po nim.

"Widząc, że ludzie robią coraz więcej zdjęć, słuchają więcej muzyki i oglądają coraz więcej materiałów video na swoich smartfonach Xperia(TM) , zwłaszcza w okresie świątecznym i wakacyjnym, chcieliśmy zapewnić im możliwość przechowywania zasobów "w chmurze" i dzielenia się nimi na wielu urządzeniach. Xperia(TM) i Box(R) zapewnią odbiorcom dostęp do ogromnych ilości zasobów, z każdego miejsca. Dzięki temu smartfony naszych klientów znajdą się w centrum ich codziennego życia, którego nieodłączną częścią jest korzystanie z różnych połączeń", skomentował Steve Walker, Chief Marketing Officer, Sony Ericsson.

"Współpracując z Sony Ericsson przekazujemy użytkownikom pełną moc technologii Box(R) do zarządzania zawartością "w chmurze" i dzielenia się plikami", powiedział Aaron Levie, współzałożyciel i Dyrektor Generalny firmy Box(R).

Dzięki możliwościom dzielenia się plikami i przechowywania zasobów, jakie stwarza Box(R), użytkownicy smartfonów z Androidem Xperia(TM) będą mieli teraz dostęp do swoich materiałów z każdego miejsca, poprzez wiele urządzeń i aplikacji, a wszystko to w prosty i przystępny sposób. Dzisiaj Box(R) pomaga ponad ośmiu milionom ludzi oraz 100.000 firm przeglądać, wczytywać, dzielić się i zarządzać ich zasobami w technologii "w chmurze", z urządzeń mobilnych. Teraz właściciele smartfonów Xperia(TM) dostali  50GB bezpłatnej przestrzeni przechowywania, co jest odpowiednikiem około 50.000 dokumentów, zdjęć i prezentacji.

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie