Zamień zwykłe radio w zestaw głośnomówiący

Zamień zwykłe radio w zestaw głośnomówiący

f5fa55cc2fb9289a40917b7c81a37da0"... Na rynku pojawił się przenośny adapter Bluetooth iD-MuZG marki iD4mobile. Urządzenie umożliwia wykonywanie rozmów w trybie głośnomówiącym i odtwarzanie muzyki pochodzącej z urządzeń mobilnych bezpośrednio poprzez głośniki samochodowe. Pozycja obowiązkowa dla zmotoryzowanych użytkowników smartfonów.iD-MuZG, czyli Muzyczny Zestaw Głośnomówiący, wykorzystuje interfejs bezprzewodowy do przechwytywania rozmów oraz muzyki z urządzeń mobilnych i odtwarzania ich poprzez głośniki z wejściem AUX. Działa w systemie Bluetooth 3.0 + EDR, dzięki czemu współpracuje zarówno ze starszymi, jak i z najnowszymi smartfonami. Adapter wyposażony jest w mikrofon o dużej czułości oraz wyjście audio. Umożliwia łatwe odbieranie i bezpieczne prowadzenie rozmów telefonicznych podczas jazdy samochodem...


 
... Urządzenie sprawi także, że długa podróż przez zakorkowane miasto stanie się przyjemniejsza. Pozwala bowiem na odtwarzanie muzyki bezpośrednio z playlisty urządzeń mobilnych przez głośniki samochodowe. Na wygodę jego użytkowania wpływa także wbudowana bateria, pozwalająca na 8-9 godzin pracy bez konieczności stałego podłączenia do samochodowego gniazda zapalniczki. Intuicyjna obsługa oraz wysoka jakość dźwięku, dzięki zastosowaniu wydajnych kodeków, czynią iD-MuZG gadżetem niezbędnym dla każdego kierowcy.
 
To sprytne urządzenie przydaje się nie tylko w samochodzie. Przy jego pomocy można przesłać bezprzewodowo wysokiej jakości dźwięk do domowego zestawu audio lub głośników komputerowych. Adapter ucieszy z pewnością również mobilnych graczy (współpracuje z systemami iOS i Android), pozwalając im cieszyć się pełnowymiarowym dźwiękiem bez kabli i słuchawek.
 
iD-MuZG jest objęty 24-miesięczną gwarancją. Jego cena wynosi 149 zł brutto. Urządzenie dostępne jest u autoryzowanych partnerów handlowych Konsorcjum FEN - dystrybutora iD4mobile w Polsce. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.id4mobile.eu/ ..."

 

 

0a124a9207afb454bbd2428b67e98217

 

PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie