Zapowiedzi nowych aplikacji dla Windows Phone na Nokia World

Zapowiedzi nowych aplikacji dla Windows Phone na Nokia World

Podczas odbywającej się właśnie konferencji Nokia World zapowiedziano szereg nowych aplikacji znanych z innych platform, które mają się wkrótce pojawić na urządzeniach z mobilnymi okienkami. Wśród nich możemy znaleźć między innymi popularny czytnik wiadomości Flipboard czy popularną aplikację do dzielenia się zdjęciami Instagram. 

Ta druga ma zostać udostępniona w ciągu nadchodzących kilku tygodni. Flipboard co prawda był zapowiedziany wcześniej, ale teraz podano jego datę premiery - nastąpi ona razem z wprowadzeniem Lumii 1520 do sklepów w tym kwartale, o czym informuje serwis  Windows Phone Central .
 
Microsoft zapowiedział też jakiś czas temu wersję dla Windows 8 / RT. Na konferencji Nokia World można było zobaczyć jej wczesną wersję na tabletach tej firmy, o czym informuje portal  The Verge . Sugeruje to, że termin jej premiery także już się zbliża. Przy okazji dowiedzieliśmy się też, że aplikacja obsługuje aktywne kafelki i przypinanie wybranych sekcji na ekranie Start. Wersja dla Windows Phone zapewne także będzie te opcje wspierać. Pełną listę zapowiedzianych aplikacji i gier możecie znaleźć na  oficjalnym blogu  Microsoftu. 
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie