Zimą Netia spełnia marzenia

Zimą Netia spełnia marzenia

Marzysz o locie szybowcem lub relaksującym masażu czekoladą? Od 6 listopada kolejna promocja w Netii

A może chcesz poznać tajniki nurkowania lub nauczyć się przyrządzać sushi? Netia spełni Twoje życzenie! 6 listopada wprowadza promocję świąteczną dla nowych klientów: każdy, kto zakupi jeden z wybranych pakietów internetowych Netii otrzyma wyjątkowy prezent. Ponadto Netia zmienia strukturę swojej oferty: likwiduje umowy 3-letnie, obniża ceny dostępu do internetu w pakietach z usługami głosowymi oraz wprowadza atrakcyjne warunki kontraktów bezterminowych.Netia przygotowała na święta wyjątkowy prezent dla nowych klientów. Każdy, kto od 6 listopada zakupi wybrane pakiety internetowe Netii, otrzyma kupon na upominek z ,,Katalogu Marzeń". Klienci mogą wybrać swój wymarzony prezent spośród wielu atrakcji, w tym: lotu szybowcem, licznych kursów (np. tańca, fotografii, nurkowania, przyrządzania sushi), czy relaksujących masaży (w tym również czekoladą). Pełna wersja ,,Katalogu Marzeń" Netii dostępna jest na www.netia.pl.


Świątecznej promocji towarzyszy wprowadzenie zupełnie nowej struktury oferty Netii. Klienci nie muszą już wiązać się z operatorem kontraktami 3-letnimi - Netia zapewnia najatrakcyjniejsze warunki już przy umowach na 24 miesiące. Dodatkowo klienci, którzy zakupią pakiet internet+telefon otrzymają aż 10 PLN upustu miesięcznie.


W promocji świątecznej Netia oferuje Szybki Internet o prędkości 4 Mb/s lub 2 Mb/s (w zależności od technologii dostępnej w lokalizacji abonenta) w takiej samej cenie, jak TP SA internet o przepustowości 1 Mb/s. Dodatkowo, Szybki Internet Netii o przepustowości 1 Mb/s jest tańszy o 23%, niż analogiczna oferta TP SA.


Kolejną nowością Netii jest atrakcyjna oferta dla tych, którzy nie chcą wiązać się umową terminową z operatorem. Zamawiając internet przez www.netia.pl, w pakiecie z usługą telefoniczną, za dostęp do internetu zapłacą tylko 64 PLN miesięcznie - tyle, co w umowie terminowej TP SA!


Nowej promocji towarzyszy kampania reklamowa w telewizji, prasie, radiu, kinie i internecie. Materiały reklamowe przygotowała agencja reklamowa Brain.
All Calls
Czytaj także
Polecane galerie
michalwawa
83.5.208.* 2009-01-12 15:15
Ten katalog marzeń netia sobie bardzo dobrze przemyślała. Szybowcem już leciałem, na paintballa chodzę, ale kurs przygotowania sushi to jest coś co mi się może przydać by zaskoczyć znajomych na małym party. Co innego kupić, a co innego zrobić samemu. Mam tylko nadzieję że ta promocja się jeszcze długo utrzyma do momentu aż mi wyjdzie umowa z tpsa.
Anatoli
83.6.119.* 2008-11-15 23:06
zgadzam się z tym, że można zajrzeć do tego katalogu i nie wiedzieć na co się zdecydować. ja jakbym miał wybierać, to bym wybrał coś dla swojej Pani, więc pewnie jeden z masaży. ten Lomi Lomi brzmi nietypowo i egzotycznie.

Podoba mi się, że nie ma już umów 3-letnich, a pojawiły się i mocno są reklamowane te bezterminowe. to spory krok naprzód.
adamski45
212.76.37.* 2008-11-10 15:48
Jak spojrzałem do katalogu marzeń to sam nie moge sie zdecydowac na to która z nagród wybrac a jest naprawde w czym wybierac.