Znamy już datę premiery LG G3 oraz jego wygląd

Znamy już datę premiery LG G3 oraz jego wygląd

Firmy takie jak HTC, Samsung czy Sony już pokazały swoje flagowe modele na ten rok i w większości wprowadziły je do sprzedaży. Z tego grona wyłamało się jedynie LG, które informacje na temat następcy smartfona G2 starało się trzymać w tajemnicy. Ostatnio jednak do sieci zaczęły wyciekać zdjęcia urządzenia, a producent sam niechcący ujawnił wskazówkę dotyczącą daty premiery.
  
 
 
 
W końcu samo LG poniekąd potwierdziło nadchodzącą premierę swojego flagowca wysyłając dziennikarzom zaproszenia na konferencję mającą się odbyć w sześciu miastach na świecie w dniu 27 maja. Co prawda w zaproszeniach nie powiedziano wprost, że chodzi o premierę G3, ale jak donosi serwis  Android Central  wyraźnie sugeruje to wyróżniona litera "G" na zaproszeniach. Ten sam portal  opublikował  też amatorskie zdjęcia przodu i tyłu nowego smartfona oraz informuje o plotkach, według których urządzenie miało by mieć ekran o ogromnej rozdzielczości 2K (2560x1440).

Na razie jednak nie wiadomo nic na temat specyfikacji pozostałych komponentów, daty wprowadzenia do sprzedaży czy tym bardziej ceny.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie