Znamy już polskie ceny Samsungów Galaxy S6 i S6 Edge

Znamy już polskie ceny Samsungów Galaxy S6 i S6 Edge

Firma HTC już kilka dni temu podała do publicznej wiadomości polską cenę swojego nowego flagowca, teraz w końcu doczekaliśmy informacji na ten temat od jej największego konkurenta, czyli Samsunga. Niestety, ceny są na podobnym poziomie co w wypadku tajwańskiej firmy, więc wygląda na to, że trend coraz wyższych cen high-endów nie wygaśnie w najbliższym czasie. Jak więc wygląda cennik obu modeli Samsunga?

Jak  poinformował  na Twitterze polski oddział firmy, za najtańszy model, czyli Galaxy S6 z 32 GB wbudowanej pamięci przyjdzie nam zapłacić 3000 zł bez złotówki. Wersja z 64 GB pamięci uszczupli portfel o 3400 zł, a ze 128 GB o 3800 zł. Jeśli zaś chodzi o S6 Edge, to najtańsza edycja z 32 GB pamięci ma kosztować 3600 zł, z 64 GB to już wydatek rzędu 4000 zł, a na wersję ze 128 GB przyjdzie nam zapłacić aż 4300 zł. 

Pytanie jeszcze, jak długo te ceny się utrzymają - do tej pory urządzenia koreańskiego producenta zwykle dosyć szybko taniały. Zobaczymy więc, czy zmiana materiałów coś w tym zakresie zmieni.
PDAclub.pl
Czytaj także
Polecane galerie