Money.plTechnologieHi-TechGadżety
Gadżety
Oki wprowadza nowe kolorowe drukarki C911, Pro9431, Pro9541 i Pro9542
Rekordowy wzrost rynku wearables - kilkaset procent w ciągu miesięcy

Rekordowy wzrost rynku wearables - kilkaset procent w ciągu miesięcy

W drugim kwartale 2015 r. branża wearables w porównaniu z tym samym okresem w ubiegłym roku wzrosła o 223 proc. - wynika z raportu IDC. Na rynek trafiło 18 milionów urządzeń. Najbardziej popularni producenci to Fitbit, Apple oraz Xiaomi. Zegarek Apple zdominował rynek wearables.

MODECOM FreeWAY SX7 - nawigacja z siedmiocalowym ekranem

MODECOM FreeWAY SX7 - nawigacja z siedmiocalowym ekranem

MODECOM wprowadza na rynek nowy model nawigacji samochodowej o rozmiarze siedmiu cali. MODECOM FreeWAY SX 7.0 to nawigator zaprojektowany dla najbardziej wymagających użytkowników ruchu drogowego.

Piekarnik klasy Premium

Piekarnik klasy Premium

Soczysty Wellington; długo suszona, delikatna wołowina „beef jerky” czy hiszpańskie pączki z parzonego ciasta - wszystko pod stuprocentową kontrolą. Szybko, intuicyjnie, czysto i bezpiecznie. Przedstawiamy nowy piekarnik Serie | 8 marki Bosch.

IFSEC 2015: Panasonic zaprezentuje monitoring wizyjny 4K

IFSEC 2015: Panasonic zaprezentuje monitoring wizyjny 4K

Podczas zbliżających się targów IFSEC Panasonic przedstawi zintegrowany system monitoringu wideo 4K. Oprócz prezentowanej już wcześniej kamery kopułkowej True 4K, w ofercie firmy znajdzie się sieciowy rejestrator video (NVR), a także monitory 4K do tworzenia ścian wizyjnych. Dzięki temu Panasonic umożliwi stworzenie kompleksowego systemu monitoringu wizyjnego obsługującego rozdzielczość 4K.

Zmień końcówkę i dostosuj zestaw do delikatnej depilacji  i oczyszczania twarzy Braun Face do własnych potrzeb. Osiągnij efekt nieskazitelnie pięknej skóry jak Jessica Alba

Zmień końcówkę i dostosuj zestaw do delikatnej depilacji i oczyszczania twarzy Braun Face do własnych potrzeb. Osiągnij efekt nieskazitelnie pięknej skóry jak Jessica Alba

Braun Face to pierwszy na świecie zestaw do delikatnej depilacji i oczyszczania twarzy. W portfolio marki Braun znajdują się teraz także trzy nowe, wymienne końcówki do zastosowania z tym innowacyjnym produktem. Od teraz, każda kobieta będzie mogła nie tylko dopasować pielęgnację do swoich potrzeb, ale także mieć większą kontrolę nad codzienną pielęgnacją cery i uwolnić się od niedoskonałości skóry twarzy. Trzy nowe końcówki: do skóry wrażliwej, do eksfoliacji oraz gąbka, razem z depilatorem do twarzy pozwolą na osiągnięcie efektu nieskazitelnie pięknej cery.

BOSE PRZEDSTAWIA NOWY GŁOŚNIK SOUNDLINK MINI BLUETOOTH II

BOSE PRZEDSTAWIA NOWY GŁOŚNIK SOUNDLINK MINI BLUETOOTH II

Słynny głośnik SoundLink Mini — teraz z zestawem głośnomówiącym, akumulatorem o dłuższym czasie pracy, funkcją Multi-Connect i instrukcjami głosowymi

Amerykanie testują zabójcze działo laserowe

Amerykanie testują zabójcze działo laserowe

DARPA - wojskowa agencja USA, znana z wielu zaawansowanych technologicznie projektów - otrzymała zgodę na przetestowanie zabójczego działa laserowego HELLADS (High-Energy Liquid Laser Area Defense System). Nowy rodzaj broni może służyć zarówno do obrony, jak i do ataku. Działo laserowe, zamontowane na bezzałogowych dronach, może chronić je przed atakami rakietowymi, ale także, może siać zniszczenie na terytorium wroga.

Inspiracja zaczyna się w kuchni

Inspiracja zaczyna się w kuchni

Inteligentny dom przestał istnieć wyłącznie w sferze marzeń. Dziś, w dobie rozwiniętej technologii, innowacyjne rozwiązania są coraz częściej stosowane w urządzeniach domowych dla komfortu, bezpieczeństwa i wygody użytkowników. Jaka jest kuchnia na miarę XXI wieku? Cały czas pozostaje sercem domu, emanując swoim ciepłem, tętniąc rodzinnym życiem. Nabiera jednak nowego wymiaru i coraz bardziej pozwala się kontrolować.

JBL Charge 2+ - głośnik odporny na zachlapania

JBL Charge 2+ - głośnik odporny na zachlapania

Bezprzewodowy, odporny na zachlapania głośnik Bluetooth, który doładuje również inne urządzenia przenośne. Już przy pierwszym zetknięciu docenia się jego potężne brzmienie i niepowtarzalny wygląd. A powodów, dla których nie chce się z nim rozstać, jest o wiele więcej.

nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Sprawdź jakie kupić prezenty - GRY

współpraca