Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.plTechnologieHi-TechGadżety
Gadżety
Weź udział w bezpłatnych warsztatach z fotografii sportowej

Weź udział w bezpłatnych warsztatach z fotografii sportowej

Fujifilm zaprasza wszystkich miłośników fotografii na bezpłatne warsztaty, które poprowadzi znakomity polski, choć znany bardziej za granicą, fotograf Marek Kowalski. Warsztaty odbędą się w trzech terminach podczas wyścigów rowerowych Bike Maraton:

Sztuczna ręka sterowana myślami

Sztuczna ręka sterowana myślami

Chińscy naukowcy prowadzili badania nad przyczynami epilepsji. 28-letniej kobiecie wszczepiono do mózgu specjalne elektrody, które następnie podłączono do sztucznej ręki.

Słuchawki Maxell KUMA

Słuchawki Maxell KUMA

Firma Maxell wprowadza na rynek nowe nauszne słuchawki z serii Premium. Model KUMA charakteryzuje się ciekawym designem i możliwością współdzielenia słuchanej muzyki z drugą osobą. Słuchawki skierowane są do wymagających odbiorców i zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. A dzięki miękkim, wyściełanym nausznikom i pałąkowi, łączą w sobie wyjątkowy styl z komfortem użytkowania. Ich serce stanowią neodymowe głośniki charakteryzujące się pasmem przenoszenia zawartym pomiędzy 20Hz a 20kHz oraz czułością na poziomie 108dB.

Krajalnica MKR-02M

Krajalnica MKR-02M

Nowa, uniwersalna krajalnica do żywności posiada tarczę tnącą i wózek wykonany z trwałej stali szlachetnej. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w dociskacz produktów, antypoślizgowe nóżki oraz możliwość płynnej regulacji grubości krojenia.

LG rusza ze sprzedażą OLED TV 4K o rozdzielczości 3840 x 2160

LG rusza ze sprzedażą OLED TV 4K o rozdzielczości 3840 x 2160

LG poinformowało, że rusza ze sprzedażą telewizorów OLED TV 4K o rozdzielczości 3840 x 2160. Dostępne rozmiary to Rozmiary dostępne to 77- i 65-cale (modele 77EG9700 i 65EC9700). Więcej o urządzeniach na agdrtv24.pl.

Sześć niezawodnych sposobów na odkurzanie z Zelmerem

Sześć niezawodnych sposobów na odkurzanie z Zelmerem

Wraz z wejściem w życie rozporządzenia Unii Europejskiej, dotyczącego obowiązku stosowania etykiet energetycznych dla odkurzaczy wprowadzonych do obrotu od 1 września br., marka Zelmer oferuje wiele różnorodnych modeli, z których większość należy do najlepszej klasy energetycznej. Nowy asortyment podzielono na 6 kategorii odpowiadających funkcjonalności urządzeń, co pomoże konsumentom wybrać odkurzacz najlepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Potrzebujesz nudy jak ryba roweru!

Potrzebujesz nudy jak ryba roweru!

W wakacje powtórki ubiegłorocznych seriali, w grudniu Kevin sam w domu i Szklana Pułapka - oferta telewizyjna jest zazwyczaj do bólu przewidywalna. Czy musimy być rok w rok skazani na tę samą nudę? Samsung odpowiada: zdecydowanie nie! Najlepsze filmy i seriale powinny być dostępne w dowolnym momencie na wyciągnięcie ręki, tak jak na telewizorach Samsung Smart TV.

5 lat gwarancji od Tonsilu

5 lat gwarancji od Tonsilu

Nie tylko wysoka jakość dźwięku ale i jakość wykonania jest dla nas bardzo ważna. Po szeregu przeprowadzonych reorganizacji, zmianach produkcyjnych i doborze nowocześniejszych podzespołów zdecydowaliśmy się wydłużyć gwarancję do 5 lat. Nie ustajemy jednak w wysiłkach. Ten etap mamy już za sobą, więc możemy skupić się na kolejnym, którym będzie nowoczesny design naszych nowych produktów - mówi Sławomir Wieszczeciński, właściciel Tonsilu.

Nowe technologie w prasowaniu

Nowe technologie w prasowaniu

Współczesne technologie ułatwiają nam niemal każdą dziedzinę życia. Nowoczesne rozwiązania stosowane przez inżynierów z całego świata mają na celu tworzenie produktów nie tylko wydajnych, ale również łatwych i przyjemnych w użytkowaniu. Podobnie dzieje się w branży urządzeń AGD, które coraz częściej zaskakują swoją pomysłowością i skutecznością.

Samsung - nowe, funkcjonalne i stylowe płyty indukcyjne

Samsung - nowe, funkcjonalne i stylowe płyty indukcyjne

Na rynek wprowadzono właśnie dwa nowe modele płyt Samsung - bezramkowy NZ64H57479K oraz NZ64H57477K z dwiema stalowymi listwami bocznymi. Możemy więc zdecydować, czy wolimy wybrać płaską, nowoczesną płytę ze ściętymi brzegami czy może bardziej tradycyjną, ramkową. Cechą wyróżniającą oba modele jest strefa AnyDish, która pozwala na gotowanie w naczyniach o różnym kształcie i rozmiarze. Specjalna strefa ogrzewa wyłącznie ten obszar, na którym stoi garnek czy patelnia. Dzięki tej funkcji możemy jednocześnie przygotować kilka potraw w krótkim czasie oszczędzając czas i energię.Sprawdź jakie kupić prezenty - GRY

współpraca