Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.plTechnologieHi-TechGadżety
Gadżety
Denon:  AVR-X5200W i AVR-X4100W - amplitunery kina domowego klasy premium z przełomowym Dolby Atmos

Denon: AVR-X5200W i AVR-X4100W - amplitunery kina domowego klasy premium z przełomowym Dolby Atmos

Denon, jeden z  producentów wysokiej jakości produktów służących domowej rozrywce, przedstawia dwa kolejne nowe modele sieciowych amplitunerów kina domowego z serii X. Zrodzone z sukcesu zeszłorocznej serii nowe modele AVR-X5200W i AVR-X4100W oferują jeszcze więcej doskonałych funkcjonalności i najwyższą jakość dźwięku Denon dla najbardziej wymagających entuzjastów kina domowego. Co należy zaznaczyć, oba modele są dostarczane z przełomową technologią Dolby Atmos oferującą wciągające doznania tak wielowymiarowego dźwięku, jak nigdy dotąd. 

Wakacyjny konkurs Remingtona

Wakacyjny konkurs Remingtona

Gorące lato w pełni, a wraz z nim długo wyczekiwany sezon festiwalowy. Dla wszystkich sympatyków muzyki w plenerze, wakacyjnych podróży i dobrej zabawy marka Remington uruchomia konkurs na jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych: Instagramie. Remington uczestniczy w największych festiwalach muzycznych w Polsce, zachęcając wszystkich do robienia szalonych zdjęć, oznaczania ich #remingtonstyle oraz obserwowania profilu @remingtonstyle. Do zgarnięcia są nie tylko atrakcyjne, ale i bardzo przydatne podczas letnich wyjazdów nagrody: suszarki i golarki podróżne Remington.

Ataki pishingowe wciąż na fali - ofiarami klienci banków

Ataki pishingowe wciąż na fali - ofiarami klienci banków

Ataki pishingowe stają się coraz bardziej popularną formą aktywności cyberprzestępców. Podszywanie się pod poważne instytucje czy kradzież haseł to znane praktyki zwłaszcza w obszarze mobilności bankowej. Ostatnim głośnym przypadkiem był atak na klientów jednego z największych polskich banków. Warto wiedzieć, czym są nowe rodzaje ataków i jak się przed nimi chronić.

Jak nowoczesna technologia zmienia nasze relacje z rodziną?

Jak nowoczesna technologia zmienia nasze relacje z rodziną?

Europejskie domy wypełnione są nowoczesną elektroniką, a z samych urządzeń - smartfonów, tabletów czy telewizorów korzystamy coraz dłużej - już 7,7 godzin dziennie. Jak wszechobecna technologia zmienia nasze relacje z najbliższymi i przyjaciółmi? Badania zrealizowane na zlecenie Samsung doprowadzają do zaskakujących rezultatów.

Chazme i Nawer dla Samsung

Chazme i Nawer dla Samsung

Od początku lipca, ściany przy stacji Metro Centrum zamienią się w dzieło sztuki, przedstawiające artystyczną wizję Warszawy. Dzięki współpracy Samsung Electronics Polska i zaproszonych znanych grafficiarzy, na warszawskiej „Patelni” powstanie mural, ukazujący w dwóch kontrastowych odsłonach, charakterystyczne miejsca stolicy.

Rekord w transmisji danych po kablach miedzianych

Rekord w transmisji danych po kablach miedzianych

Bell Labs, ośrodek badawczy Alcatel-Lucent (Euronext Paris i NYSE: ALU), ustanowił nowy rekord w transmisji danych osiągając prędkość 10 Gb/s z wykorzystaniem tradycyjnych telefonicznych kabli miedzianych i prototypowego rozwiązania XG-FAST. Wynik ten udało się osiągnąć przy wykorzystaniu dwóch par przewodów miedzianych. Dzięki technologii XG-FAST możliwe jest także uzyskanie transmisji symetrycznej o prędkości 1 Gb/s (w której pasmo jest podzielone w sposób umożliwiający równoczesne pobieranie i wysyłanie danych z prędkością 1 Gb/s) na pojedynczej skrętce miedzianej. Prototypowe rozwiązanie opracowane przez Bell Labs pozwoli na zapewnienie transmisji danych z prędkością oferowaną przez światłowody w miejscach, w których niemożliwe jest ich bezpośrednie doprowadzenie.

Konsumenckie SOS, czyli zdążyć przed katastrofą

Konsumenckie SOS, czyli zdążyć przed katastrofą

Zadowolony klient czy ofiara nieuczciwego sprzedawcy ? bez wątpienia lepiej być tym pierwszym. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Ważne jednak, by wiedzieć, co robić, gdy zostaniemy oszukani, a przede wszystkim, jak nie dać się oszukać, robiąc zakupy w Internecie. Według badań Gemius dla e-Commerce Polska, 22% internautów uważa zakupy on-line za ryzykowne.

Radosław Sikorski skarży "Fakt". Za drona

Radosław Sikorski skarży "Fakt". Za drona

Jakie są granice prywatności, jak blisko do czyjejś łazienki można podlecieć z kamerami? - pytał Sikorski.

Google Glass można kontrolować... myślami

Google Glass można kontrolować... myślami

Brytyjscy hakerzy oferują specjalne oprogramowanie bezpłatnie. Google podkreśla, że nie ma nic wspólnego z tą aplikacją.

Wakacyjna promocja na notebooki HP

Wakacyjna promocja na notebooki HP

Sieć sklepów Alsen zaprezentowała trzy notebooki firmy HP w atrakcyjnych cenach, które idealnie nadają się do pracy biurowej oraz przeglądania Internetu. Wszystkie modele wyposażono w 15,6-calowe matryce oraz pojemne dyski twarde. Laptopy można zakupić w cenach od 999 zł do 1499 zł. Wakacyjna promocja w sieci Alsen trwa do końca lipca br.Sprawdź jakie kupić prezenty - GRY

współpraca