Money.pl Technologie dla biznesu Hi-Tech Grupy dyskusyjne pl.rec.paralotnie I Paralotniowe Zawody na Celność Lądowania na Ża

I Paralotniowe Zawody na Celność Lądowania na Ża

I Paralotniowe Zawody na Celność Lądowania na Ża

b...@gmail.com / 2015-09-29 10:43:57
Zapraszamy wszystkich pilotów na I Paralotniowe Zawody na Celność Lądowania na Żarze, które odbędą się w dniach 3-4 października 2015 r. Z inicjatywą takiej imprezy wyszła Górska Szkoła Szybowcowa GSS, której zależy na integracji ze środowiskiem paralotniowym, równie silnie związanym z górą Żar, co szybownicy. Z założenia zawody mają mieć charakter towarzyski, a rywalizacja sportowa będzie jedynie pretekstem do dobrej zabawy. Dla najcelniejszego pilota szkoła szybowcowa przekazała nagrodę w postaci lotu szybowcem. Reszta uczestników może liczyć na różne paralotniowe nagrody rzeczowe przyznane w losowaniu.

Udział w zawodach jest darmowy, piloci będą musieli jedynie pokryć koszt pierwszego wyjazdu na start oraz ewentualnych wyjazdów z Kozubnika. W zależności od warunków, cel będzie umieszczony albo na lotnisku, albo w Kozubniku. Między lotniskiem a startowiskiem będzie kursował darmowy bus.
Organizatorami imprezy są Górska Szkoła Szybowcowa Żar, Beskidzkie Stowarzyszenie Paralotniowe oraz Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe.

Rejestracja: (max. liczba pilotów: 40)
http://psp.org.pl/i-paralotniowe-zawody-na-celnosc-ladowania-na-zarze/

Rejest rację na miejscu planujemy w sobotę w godzinach 8-9, a o 9 odbędzie się obowiązkowa odprawa. Oczywiście wszystko będzie zależeć od pogody. O wszelkich nowościach będziemy was informować na bieżąco na stronach PSP i BSP oraz na stronie wydarzenia na FB.

W sobotę około 18 zapraszamy wszystkich paralotniarzy i szybowników na wspólnego grilla pod wiatą GSS-u. Do zobaczenia!

GSS Żar,BSP,PSP
 

Re: I Paralotniowe Zawody na Celność Lądowania na

PSP <p...@psp.org.pl> / 2015-09-29 17:56:30
> Zapraszamy wszystkich pilotów na I Paralotniowe Zawody na Celność Lądowania na Żarze, które odbędą się w dniach 3-4 października 2015 r. Z inicjatywą takiej imprezy wyszła Górska Szkoła Szybowcowa GSS, której zależy na integracji ze środowiskiem paralotniowym, równie silnie związanym z górą Żar, co szybownicy. Z założenia zawody mają mieć charakter towarzyski, a rywalizacja sportowa będzie jedynie pretekstem do dobrej zabawy. Dla najcelniejszego pilota szkoła szybowcowa przekazała nagrodę w postaci lotu szybowcem. Reszta uczestników może liczyć na różne paralotniowe nagrody rzeczowe przyznane w losowaniu.
>
> Udział w zawodach jest darmowy, piloci będą musieli jedynie pokryć koszt pierwszego wyjazdu na start oraz ewentualnych wyjazdów z Kozubnika. W zależności od warunków, cel będzie umieszczony albo na lotnisku, albo w Kozubniku. Między lotniskiem a startowiskiem będzie kursował darmowy bus.
> Organizatorami imprezy są Górska Szkoła Szybowcowa Żar, Beskidzkie Stowarzyszenie Paralotniowe oraz Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe.
>
> Rejestracja: (max. liczba pilotów: 40)
> http://psp.org.pl/i-paralotniowe-zawody-na-celnosc-ladowania-na-zarze/
>
> Rejestrację na miejscu planujemy w sobotę w godzinach 8-9, a o 9 odbędzie się obowiązkowa odprawa. Oczywiście wszystko będzie zależeć od pogody. O wszelkich nowościach będziemy was informować na bieżąco na stronach PSP i BSP oraz na stronie wydarzenia na FB.
>
> W sobotę około 18 zapraszamy wszystkich paralotniarzy i szybowników na wspólnego grilla pod wiatą GSS-u. Do zobaczenia!
>
> GSS Żar,BSP,PSP

Po kilku godzinach zapisów pozostały już tylko 4 wolne miejsca na liście startowej. Impreza szykuje się zacna.
Tymczasem zapraszamy także na stronę FB imprezy, gdzie będziemy umieszczać wszystkie aktualności, informacje o nagrodach, a także najważniejsze zasady zawodów na celność lądowania:

https://www.facebook.com/events/424437717755392/
 współpraca

Rynek Dnia Następnego

INDEX CENA ŚREDNIA [PLN/MWH] WOLUMEN [MWH]
IRDN 143.76 51680
sIRDN 150.68 36074
IRDN24 141.57 51680
IRDN8.22 151.82 36074

Rynek Towarowy Terminowy

Instrument Kurs rozl. [PLN/MWh] Zmiana[%]
BASE_Q-1-18 155.53 +0,02
BASE_Y-19 165.25 +0,07
BASE_M-12-17 153.50 +0,82
BASE_W-24-17 158.50 +0,32