Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.plTechnologie dla biznesuHi-TechKamery SDVP-DC171

Samsung VP-DC171

Producent:Samsung (więcej o marce Samsung)
Nośnik:DVD
Całkowita liczba pikseli:800 000
Matryca:brak danych
Zoom optyczny:34x
Zoom cyfrowy:1200x
Jasność optyki:brak danych
Długość ogniskowej:obiektyw Schneider Kreuznach
Autofocus:TAK
Ostrość ręczna:TAK
Nastawy ekspozycji:Ręczny i automatyczny balans bieli, Ręczna 8 stopniowa regulacja przesłony, 6 ustawień ekspozycji (sport, portret, etc.)
Wyświetlacz LCD:2.7 cala LCD, rozdzielczość 112 000 pikseli; regulacja jasności i koloru
Stabilizator obrazu:TAK, DIS - Cyfrowy Stabilizator Obrazu
Zdjęcia/max. rozmiar w pikselach:NIE
Pamięć:NIE
Lampa błyskowa wbudowana:NIE
Funkcja kamery internetowej:NIE
Efekty cyfrowe:TAK, 11 efektów specjalnych podczas nagrywania
Tryb nocny:brak danych
Dźwięk:Nagrywanie dźwięku w formacie AC3(DOLBY)
Pilot:NIE
Gniazdo mikrofonowe:NIE
USB:NIE
Wejście DV/analog./S-Video:NIE/NIE/NIE
Wyjście DV/analog./S-Video:NIE/TAK/NIE
Zasilanie:akumulator litowo-jonowy
Maksymalny czas pracy:brak danych
Oprogramowanie:TAK
Wymiary:117 x 85 x 54 mm
Waga:360 g
W zestawie:kamera
akumulator
ładowarka
instrukcja obsługi
gwarancja
HDV (High Definition):NIE
Cena:799 PLN
Ocena 3.1

ocena 3.1

Samsung VP-DC171 to jeden z najtazych i najprostszych kamer cyfrowych na pyty DVD o rednicy 8 cm. Nowy model charakteryzuje sibardzo duym zoomem optycznym, którego wspóczynnik wynosi 34x. Gdy nie bzie wystarczajcy, mona skorzystaz 1200-krotnego zooma cyfrowego. Warto zwróciuwag e producent wyposay t kamerw znakomit optykfirmy Schneider Kreuznach. Do niwelowania drgamogcych spowodowanieostre obrazy suy Cyfrowy Stabilizator Obrazu (DIS). 

Przetwornik obrazu CCD rejestruje obraz w rozdzielczoci 800 000 pikseli, czyli w podstawowym standardzie. VP-DC171 nagrywa obraz na pytach DVD-R/?RW/ +R DL. Komfort pracy polega na tym, e po nagraniu mona praktycznie od razu wczypytw odtwarzaczu DVD.

Producent wyposay kamerw panoramiczny ekran LCD o przektnej 2,7 cala i rozdzielczoci 112 tys. pikseli (regulacja jasnoci i koloru). Wywietlacz posiada LCD enhancer - dostosowanie ekranu do warunków owietleniowych (przydatne szczególnie w silnym sou). Na ramce ekranu znajduj siprzyciski:  zoom, gono nagrywanie, funkcja LCD enhancer. Do kadrowania suy równie kolorowy wizjer (123 tys. pikseli).

Samsung VP-DC171 posiada wiele manualnych ustawieekspozycji. Oto najwaniejsze parametry: rzny i automatyczny balans bieli, rzna 8 stopniowa regulacja przesony oraz rzna i automatyczna regulacja ostroci. Poza tym kamera ma 6 ustawieekspozycji (sport, portret, etc.) oraz 9 efektów specjalnych podczas nagrywania. Nagrywanie w formacie 4:3 lub panoramicznym 16:9.

Kamera nagrywa dwi w formacie AC3 (DOLBY) - stereo 12/16 bit PCM. Funkcja Voice+ pozwala na podkadanie dwiu przy przegrywaniu filmu na inny nonik. Mona skorzystaz efektów specjalnych audio podczas odtwarzania.

Kamery DVD
Charakterystyczn cech jest atwoodtwarzania nagra Gotowe filmy na pytach DVD o rednicy 8 cm stosowane w modelach z serii Handycam mona ogldaw kadym odtwarzaczu lub nagrywarce DVD, napzie DVD na komputerze lub konsoli PlayStation 2. Uatwieniem jest te proste wyszukiwanie konkretnego ujia. Suy to tego automatyczne generowanie indeksu rozdziaów. Za pomoc maych miniaturowych obrazów odnajdujemy szukany fragment filmu i uruchamiamy go. Nie tracimy czasu na przewijanie filmów, tak jak w przypadku kaset. Poza tym kamery DVD umoliwiaj atwe i szybkie powielanie gotowego filmu. Wystarczy skopiowagotowy film na komputer i stworzydowoln liczbkopii na nagrywarce DVD.

Olbrzymi zalet pyt DVD jest ich trwao Zwyke kasety z czasem zuywaj si natomiast eksploatacja pyt nie wpywa ujemnie na jakonagra

Zapraszamy do zapoznania siz zawartoci zakadki "Zalecane akcesoria". Znajduje sitam wiele przydatnych, specjalnie przez nas wybranych akcesoriów, polecanych do wspópracy z tym produktem. Zakup zalecanych akcesoriów to gwarancja penej ich kompatybilnoci.

Dane dostarcza e-cyfrowe.pl

Prezentowane dane, w szczególności parametry techniczne i ceny produktów mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej. Dane pochodzą wyłącznie od partnerów Money.pl będących wyspecjalizowanymi sklepami, Money.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich rzetelność i prawidłowość.
Inne z kategorii Foto/Kamery/Kamery SD
OCEŃ URZĄDZENIE VP-DC171
Oceń urządzenie:
Marian / 2012-04-26 14:56:38 / ocena: 1
do dupy
ragazza / 2012-04-16 15:50:47 / ocena: 2
Totalna porażka niestety.Produkt, który się nie sprawdził. Był tani, ale beznadziejny też. obraz naprawdę kiepski, niszczy płyty a bateria trzyma kilka minut dosłownie!
Herold01 / 2011-11-21 15:10:39 / ocena: 4
To jest , to czego szukałem!!
tomek / 2011-02-27 11:43:07 / ocena: 1
porażka odradzam przełącznik Mode play już po roku był do wymiany bo kamera przy obróceniu pomimo ze była wyłączona sama się załączała akumulator bardzo słaby ustawianie obrazu to masakra długo wczytuje płytę występują błędy przy zapisie a jak już odzyskuje dane to robi kopię na płycie i ciężko później wymazać poszczególne fragmenty ratuje tylko format odradzam zakup stanowczo lepiej dołożyć i coś praktyczniejszego i mniej zawodnego kupić
KOSA / 2009-07-21 03:47:19 / ocena: 5
Maria czym nagrywasz kompem czy kamerą???Najpierw zfinalizuj dysk a później wrzuć dysk do laptopa i zrób kopie zapasową
KOSA / 2009-07-21 03:44:22 / ocena: 5
Nie pi....dol że płyty się ciężko wyciąga mi zajmuje to 2 sek. P.S. Rozchyl mocniej klapkę!!
Aleksandra / 2009-07-21 03:40:46 / ocena: 5
Jest fajnym gadżetem nie wiem dlaczego inni mają problemy z kopiowaniem na kompa najpierw trzeba zfinalizować i jest ok.Można od razu film obejrzeć w dobrej jakości np. z wesela.
maria / 2009-07-19 13:13:40 / ocena: 2
bardzo długo sie odpala słaby akumulator niemozna zrobic kopi na laptopacieszko wyciaga sie płytkislabe meni
romek / 2008-12-20 23:29:36 / ocena: 1
Poważne trudności w kopiowaniu nagrań do komputera. Toporne wyjmowaniw płytki z kamery. Kamera nie dla leworęcznych. Długi czas ustawienia ostrości przy stosowaniu wysokiego zumu.
dominika / 2008-04-27 20:15:27 / ocena: 5
mam identyczną jest super :)

Sprawdź jakie kupić prezenty - GRY

współpraca