Mocny smartfon Huawei P9 lite dla każdego

Mocny smartfon Huawei P9 lite dla każdego

P9 lite to telefon bardzo wszechstronny, który spełnia swoją rolę w różnorodnych warunkach. Szybki Internet? Dobre zdjęcia? Rozwiązania biznesowe? To wszystko znajdziesz w smartfonie Huawei

Jakościowa wersja Lite

Wersje lite cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników, stanowią mniejsze modele o nieco zmienionych parametrach sprawdzonych wcześniej już modeli. Huawei P9 lite to mniejsza i tańsza wersja kultowego już P9, który zyskał ogromne grono użytkowników już wkrótce po premierze.

O ile faktycznie P9 lite znacząco ustępuje ceną, o tyle parametry nie są już tak drastycznie różne. Śmiało można stwierdzić, że ten smartfon Huawei jest doprawdy mocną pozycją w swojej klasie i solidnym produktem chińskiego giganta.

Dla firmy

P9 lite to model, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu młodemu przedsiębiorcy. Cenisz sobie proste i funkcjonalne rozwiązania, intuicyjne i przejrzyste menu oraz łatwość obsługi? Wszystko to czeka na Ciebie zaraz po odblokowaniu telefonu.

A skoro już o tym mowa, ludzie związani z biznesem bez wątpienia docenią czytnik linii papilarnych. Bardzo łatwo w ten sposób zabezpieczysz telefon przed odblokowaniem przez niepowołaną osobę – tylko Ty będziesz w stanie to zrobić. Co ciekawe, funkcję czytnika możesz ustawić wybiórczo, tj. jedynie dla dowolnie wybranych przez siebie aplikacji. Dzięki temu jeszcze lepiej zabezpieczysz kluczowe dane swojej firmy.

Na wycieczkę

Smartfon Huawei został wyposażony w dwa bardzo solidne aparaty, które zadziwiają tym bardziej, jeśli weźmiesz pod uwagę cenę oferowaną za telefon u poszczególnych operatorów. P9 lite posiada dwie solidne kamery; tylną o rozdzielczości 13 megapikseli Sony IMX214 f/2.0 oraz przednią z matrycą 8 megapikseli. Zadowolą one z pewnością zarówno miłośników fotografii, jak i amatorów klasycznych selfie. Utrwalenie malowniczej panoramy, piękna natury czy nawet bardzo dużego zabytku staje się jeszcze prostsze.

Dla estetów

Telefon od Huawei jest smartfonem średniej wielkości. Posiada on 146,8 mm wysokości, 72,6 mm szerokości i 7,5 mm grubości. P9 lite jest bardzo elegancko wykończony, a niektórzy twierdzą wręcz, że wizualnie bije większość konkurencji na głowę – i trudno się z tym nie zgodzić. Konstrukcja zbudowana w większości z tworzywa sztucznego znakomicie współgra z aluminiową ramką na krawędzi. Dodatkowe ścięcie po obu stronach sprawia natomiast, że telefon nie wyślizguje się z dłoni podczas użytkowania. Konstrukcję wieńczą wygodne przyciski wykonane z plastiku.

Po prostu dla każdego

P9 lite zachwyca wszechstronnością oraz parametrami, tym bardziej, że to właśnie wersja lite, a więc przynajmniej w teorii – uboższa. Smartfon Huawei przydaje się w rozmaitych sytuacjach, a do tego po prostu świetnie wygląda. I co być może najważniejsze, jest to jeden z najtańszych dostępnych obecnie telefonów z tak dobrymi parametrami.

Artykuł sponsorowany
Czytaj także
Polecane galerie