Nie ma już n i Cyfry+, jest nC+. Jakie pakiety i ceny?

Nie ma już n i Cyfry+, jest nC+. Jakie pakiety i ceny?

fot. JG Fot. PAP/Leszek Szymański
fot. JG

Ruszyła nowa platforma cyfrowa nC+. - Jesteśmy pewni, że zmienimy krajobraz, wyznaczymy nowe standardy - zaznaczył prezes zarządu nc+, Julien Verley. Wiadomo już, że będzie w niej aż 50 kanałów HD, a najtańszy pakiet kosztować będzie 39 zł. Pojawi się też nowy dekoder MediaBox+.

Platforma nC+ powstała z połączenia Cyfry+ i n, a jej start przypadł, nie przez przypadek, w 18 rocznicę wejścia do Polski Canal+. Oferta nowego operatora, jak zaznaczył prezes zarządu nc+, Julien Verley ma zawierać najlepsze elementy z Cyfry+ i n, czyli najbogatszą ofertę premium oraz takie funkcjonalności jak VOD, internet czy PVR.

nC+ ma oferować aż 50 kanałów nadawanych w jakości HD. To więcej niż oferowały dotąd niezależnie platforma n i Cyfra+, a także konkurencyjny Cyfrowy Polsat. Ten oferuje tylko 36 stacji. – Porównując najlepszą ofertę Cyfrowego Polsatu widzimy, że ich najlepsza oferta to nasza za 79 złotych. Nic lepszego nie mają – mówi w rozmowie z Money.pl Beata Mońka, wiceprezes Zarządu nC+.

W ramach oferty znajdą się nSport HD, sześć kanałów premium pod marką Canal+, kanały tematyczne Canal+ Cyfrowego: Ale kino+ HD, Planete+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, Hyper+ HD oraz stacje Grupy TVN: TVN HD, TVN7 HD, TVN24 HD, TVN Style HD i TVN Turbo HD. Oferta platformy nC+ składa się z sześciu pakietów w cenach 39, 59, 79, 99, 119 i 199 zł.

- Podstawą koncepcji nC+ jest oferta idealnie dopasowana do potrzeb. Wszystko przygotowaliśmy tak, aby jej mocny smak można było poczuć w każdym pakiecie nieważne, czy jesteśmy fanami kina lub sportu, czy dopiero zaczynamy przygodę z cyfrową rozrywką - powiedział Julian Verley, prezes zarządu nC+. Nowa platforma ma w ofercie sześć pakietów. Najtańszy, COMFORT+, można mieć już za 39 złotych, a w nim 70 propozycji programowych.

Kolejny pakiet UNIVERSE+ to jeszcze większy zastrzyk jakości HD. Kosztuje 59 złotych miesięcznie. W dostępnych 108 programach aż 34 nadawane są w wysokiej rozdzielczości. – W tym segmencie to bezkonkurencyjna oferta, zawiera precyzyjnie wyselekcjonowaną paletę najlepszych kanałów tematycznych na rynku – zachwala w rozmowie z Money.pl Beata Mońka, wiceprezes Zarządu nC+.

- CANAL+ SILVER to emocje dla każdej rodziny, zarówno tej która pasjami ogląda produkcje rodem z Hollywood, jak i tej, która silnie pielęgnuje najlepsze sportowe tradycje – to za sprawą programów CANAL+ Family HD i CANAL+Family 2 HD – reklamuje Mońka. 110 kanałów, w tym 36 w jakości HD dostajemy za 79 złotych.

Ponadto każdy pakiet można rozszerzyć o wszystkie kanały ze stajni HBO i HBO OD – czyli selekcję filmów na żądanie.
Kolejny pakiet to CANAL+GOLD. Za niego musimy już zapłacić od 99 złotych. W nim znajdziemy między innymi 4 programy z rodziny CANAL+. – Ucztę dla kinomana otwierają dwa najbardziej filmowe kanały w Polsce – CANAL+ FILM oraz CANAL+ FILM2. Każdy, kto zdecyduje się na złoty pakiet dysponuje dostępem do VOD+, czyli wirtualnej wypożyczalni filmów dostępnych w każdym momencie. Częścią opcji VOD+ są również kolekcje Seriale+ oferujące odcinki najpopularniejszych serii z całego świata już kilka dni po premierze – wylicza Beata Mońka, wiceprezes Zarządu nC+.

CANAL+ PLATINUM za 119 złotych najbardziej spodoba się miłośnikom sportu. Najwięcej piłki nożnej – Liga Mistrzów UEFA, Liga Europejska UEFA, ligi hiszpańska, włoska, francuska, angielska i polska. Ponadto żużel, NBA, sporty walki i wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe. W tym pakiecie są też kanały CANAL+, do tego jest możliwość dokupienia kanałów HBO oraz opcję VOD+ z kolejnymi bibliotekami filmowymi: Premiery TVP.pl z premierowymi odcinkami najlepszych seriali Telewizji Polskiej. ALL INCLUSIVE+ to ostatni i najdroższy pakiet. Kosztuje 199 złotych. Za te pieniądze mamy jednak wszystko co jest w ofercie nC+.

Nowością jest dekoder MediaBox+ z nagrywarką i możliwością podłączenia do internetu. Został wyprodukowany przez firmę ADB, która dotąd dostarczała sprzęt platformie n. Nowy operator ma oferować też aplikację mobilną oraz obszerną ofertę wideo na żądanie. Platformę nC+ zamawiać można w punktach sprzedaży i przez internet.

pakiety, oferta, ceny, nc+
Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
E.Marzęcki
83.6.250.* 2014-11-08 09:03
Dostałen abonament za 4,9o
po potwierdzeniu dołozono 1o,00
dlaczego
2014-05-10 09:00
co to za bzdury mam pakiet za 179 zł, i tylko dwa kanały sportowe nadają a dwa są ale nic nie ma,a po drugie bałagan macie trudno czasem coś nagrać bo albo za długie reklamy są albo nadajecie program z opóznieniem , jak coś nastawię na nagrywanie to często nagrywanie kończy się 10 minut przed zakonczeniem programu (filmu) tak że często nie wiem jakie było zakonczenie.kiedy z tym porządek zrobicie !!!!!!!!!??????
jacek857
83.26.137.* 2014-01-04 11:41
Chcę zrobić manifestację przeciwko NC+, czy jest ktoś chętny w Warszawie oraz innych miastach, niech ludzie wiedzą że nie warto korzystać z ich usług bo działają nieuczciwie.
Chętnych proszę kontakt:
Tel. 602 303 351
e-mail: jacek19695@o2.pl
Manifestacja będzie w styczniu i lutym.
Zobacz więcej komentarzy (63)