Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Samsung Gear S2 dostępny w Polsce

Samsung Gear S2 dostępny w Polsce

Fot. WP

Samsung zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży w Polsce najnowszego inteligentnego zegarka Gear S2. Urządzenie charakteryzuje się klasycznym designem, a unikalny obracany pierścień pozwala na dość wygodną obsługę urządzenia.

Przedsprzedaż Samsung Gear S2 w Polsce rozpocznie się 16 października br. i będzie trwała do 2 listopada. Od 3 listopada br. zegarek będzie dostępny w wybranych sklepach.

Gear S2 będzie dostępny w dwóch wersjach – Gear S2 i Gear S2 Classic. Gear S2 Classic z eleganckim czarnym wykończeniem i dopasowanym do jego stylu skórzanym paskiem przeznaczony jest dla osób preferujących tradycyjny wygląd zegarka. Uniwersalne mocowanie pozwoli dodatkowo na dowolną wymianę paska u każdego zegarmistrza. Otwiera to wiele możliwości związanych z personalizacją zegarka w zależności od potrzeb użytkownika.

Wersja Gear S2 jest lepszym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy wybierają wzornictwo sportowe i minimalistyczne. Koperta w obu modelach została wykonana ze stali nierdzewnej.

Zegarek ma zaledwie 11,4 mm grubości. Ekran Super AMOLED o średnicy 1,2-cala marozdzielczość 360 x 360 (302 ppi). Dostęp do szeregu powiadomień i aplikacji można szybko i łatwo uzyskać poprzez obrót pierścienia zegarka.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Uwaga, iPhone 6s parzy
samsung, smartwatch, samsung gear s2, gear s2, samung gear
Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie