Ten telefon potrafi pracować nawet 73 dni bez ładowania

Ten telefon potrafi pracować nawet 73 dni bez ładowania

Fot. Materiały Prasowe

Na polski rynek trafił telefon Philips Xenium E560 - telefon ze slotem na dwie karty SIM, baterią o pojemności 3100 mAh i czasem działania bez ładowania około 2,5 miesiąca.

W dzisiejszym świecie zdominowanym przez smartfony, urządzenie pracujące dwa dni bez ładowania to spory sukces. W zapomnienie odeszły telefony, których czasy pracy wynosiły tydzień i więcej. Dodatkowo, klasyczne telefony, reprezentowane na rynku przez coraz mniejszą grupę urządzeń rzadko są wysokiej klasy.

Philips zadziałał nieco wbrew powszechnym trendom i wychodzi z propozycją telefonu komórkowego dla tych, którzy nie potrzebują smartfona do codziennej komunikacji, a od telefonu zaś oczekują niezawodności. Xenium E560 nawiązuje do kultowych modeli firmy, które słynęły z niezwykle pojemnych baterii i długiego czasie działania.

Telefon jest wyposażony w baterię, której nie powstydziłyby się topowe smartfony. Akumulator o pojemności 3100 mAh pozwala na nawet 39 godzin rozmów i pracę do 73 dni w trybie czuwania.

Model E560 powstał z myślą o użytkownikach, dla których telefon to przede wszystkim narzędziedo kontaktu. Wymagają od niego niewielkich wymiarów, niezawodności i dyskretnego, eleganckiego wyglądu.

Obudowa o długości 12 cm, szerokości 5 cm i grubości 1,6 cm kryje w sobie 2,4-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 240x320 pikseli, 2-megapikselowy aparat fotograficzny, dwa gniazda SIM i slot na karty pamięci microSD o pojemności do 32 GB. Telefon jest wyposażony w moduł Bluetooth z technologią A2DP, odtwarzacz MP3 oraz radio FM.

Cena: 460 zł.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie