Virgin Mobile wchodzi do Polski. Pobije konkurencję? [WIDEO]

Virgin Mobile wchodzi do Polski. Pobije konkurencję?

Fot. Virgin, mat. pras.

Największy wirtualny operator telekomunikacyjny postanowił podbić polski rynek. Tak chce zacząć ekspansję w Europie Środkowo-Wschodniej.

Virgin Mobile ma funkcjonować jako operator wirtualny, korzystając przy tym z infrastruktury i sieci sprzedaży Play. Podbój polskiego rynku ma zacząć w ciągu najbliższych dwóch, trzech miesięcy, a kierować nim ma Tomasz Gniewek, odpowiedzialny niegdyś m.in. za start i rozwój wirtualnej sieci telefonicznej Carrefour Mova. Dyrektorem marketingu ma zostać z kolei Marcin Wieczorkowski, który jest też szefem marketingu sieci Play - donoszą wirtualnemedia.pl.

Virgin Mobile to jeden z projektów ekscentrycznego miliardera Richarda Bransona, którego imperium skupia obecnie około 400 firm. W oficjalnym komunikacie na stronie Branson przyznał, że chce zaoferować Polakom coś lepszego, świeższego i bardziej wartościowego. Zapewnił przy tym, że polski konsument skorzysta na jego wejściu, bo nie tylko zapewni mu doskonałą obsługę klienta, atrakcyjne ceny i przejrzysty system opłat, ale i zwiększy konkurencję, wymuszając na innych graczach lepsze podejście do klienta.

Tak Virgin Mobile reklamuje się w USA:

Virgin Mobile był pierwszym wirtualnym operatorem telefonii komórkowej na świecie. Swoją działalność zaczął w 1999 roku w Wielkiej Brytanii i do dzisiaj tam właśnie ma najwięcej klientów. Później rozszerzył ofertę także o inne rynki, a obecnie działa jeszcze w Australii, Kanadzie, Republice Południowej Afryki, Chile, Indiach, Stanach Zjednoczonych i Francji.

virgin, virgin mobile, play, robert branson
Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
psc
89.72.152.* 2012-08-02 00:11
(...)"Podbój polskiego rynku ma zacząć w ciągu najbliższych dwóch, trzech miesięcy"
Zna ktoś dokładniejszą datę ? Inne portale podają początek sierpnia.
jakub2
31.62.154.* 2012-08-01 23:58
Nie ma sie co cieszyć tu nikt nie przychodzi zeby kogoś pobić , a raczej sie dogada z tzw. "konkurencją"
poxi
89.239.120.* 2012-08-01 10:48
Już czekam na starter od Mobilnej Dziewicy i zmieniam sieć. Plus mnie denwerwuje
Zobacz więcej komentarzy (10)