Money.plTechnologie dla biznesuProgramyACU MiniTro 1.0 PL

powiększ

ACU MiniTro 1.0 PL

Producent: Amciu
Licencja: bezpłatna (Freeware)
Platforma: Windows XP/2000/ME/98
Data dodania: 2007-07-19
Ilość pobrań: 3330
Rozmiar: 488 kB
Nasza ocena: 21

ACU MiniTro 1.0 PL

Program ACU MiniTro służy do zdalnej administracji, obsługuje kilka dość istotnych funkcji takich jak: wyłączanie monitora, wysuwanie cd-romu, zablokowanie kursora myszki, ukrycie paska zadań, ukrycie ikon z pulpitu, zmianę rozdzielczości oraz zamknięcie systemu.

Program składa się z dwóch aplikacji: „ACU MiniTro.exe” i „acu_serwer.exe”.
Pierwsza aplikacja (ACU MiniTro.exe) to tak zwany „client” uruchamiamy go na naszym komputerze i za jego pomocą łączymy się z innym komputerem, do połączenia nie zbędne jest podanie adresu IP z którym chcemy się połączyć.
Natomiast druga aplikacja (acu_serwer.exe) to tak zwany „serwer” który udostępnia nam port 8976, aplikacje należy zainstalować na komputerze z którym będziemy się łączyć.
Aby zainstalować aplikacje wystarczy skopiować ją na dysk i uruchomić, wówczas udostępniony zostanie wyżej wspomniany port oraz dodany zostanie do rejestru odpowiedni wpis co spowoduje uruchamianie aplikacji przy starcie systemu.

Uwaga: nie należy zmieniać nazwy pliku „acu_serwer.exe” na żadną inną nazwę, w przeciwnym razie port nie zostanie udostępniony a wpis w rejestrze zostanie usunięty.

Pobierz plik ACU MiniTro 1.0 PL

pobierz
Użytkownicy pobierający ten program przeglądali kategorie


współpraca