Money.plTechnologie dla biznesuProgramyAudacity 1.2.6

powiększ

Audacity 1.2.6

Producent: Audacity
Licencja: bezpłatna (GNU General Public License)
Platforma: Windows XP/2000
Data dodania: 2013-03-18
Ilość pobrań: 4551
Rozmiar: 14 kB
Nasza ocena: 41

Audacity 1.2.6

Audacity 1.2.6 to program, który pozwala na odtwarzanie, konwersje i nagrywanie, import oraz eksport sygnałów i plików audio w wielu formatach takich jak MP3, OGG, WAV, AIFF. Posiada wiele opcji edycji i analizy materiałów audio.

Ma wbudowane efekty dźwiękowe oraz korzysta z wtyczek w takich formatach jak: LADSPA, VST, Nyquist. Do jego głównych zadań należy nagrywanie i odtwarzanie dźwięków, importowanie i eksportowanie plików w formatach MP3, WAV, AIFF, Ogg Vorbis i innych.

Przy pomocy oprogramowania możliwe jest wycinanie, kopiowanie, łączenie lub miksowanie dźwięków, zmiana szybkości lub tonacji nagrania. oraz dodawanie nowych efektów przy użyciu wtyczek LADSPA. Możliwości oprogramowania spotęgowane są ilością flirtów oraz efektów, które nałożyć można na wybrany fragment utworu.

Do wyboru mamy pogłosy, przestery, znane gitarzystom chorus, flanger, czy wah-wah. Dodatkowo dostępny jest reduktor szumów, a cały program jest darmowy. Ponadto umożliwia edytowanie ścieżek dźwiękowych z wykorzystaniem wycinka, wklejania i kopiowania a także miksowania ścieżek i dodawania efektów. Ponadto program Audacity 1.2.6 posiada także wbudowany edytor obwiedni/amplitudy, regulowany moduł do wyświetlania spektrogramów i analizy częstotliwościowej dla programów do analizy audio.

Pobierz plik Audacity 1.2.6

pobierz
Użytkownicy pobierający ten program przeglądali kategorie


współpraca