Money.plTechnologie dla biznesuProgramyAvast Free Antivirus

powiększ

Avast Free Antivirus

Producent: AVAST Software
Licencja: bezpłatna (Freeware)
Platforma: Windows 7/Vista/XP/2000
Data dodania: 2013-02-12
Ilość pobrań: 4565
Rozmiar: 93.04 MB
Nasza ocena: 51

Avast Free Antivirus

Najnowsza wersja programu avast! Free Antivirus 7.0.1474.773 to jeden z najpopularniejszych programów antywirusowych bezpłatnie dostępnych na rynku. Jego producentem jest czeska firma AVAST Software. Pierwsza wersja programu pojawiła się w 1988 roku! Obecnie program jest dostępny w 27 językach w trzech wersjach: Free Antivirus, Pro Antiwirus oraz Internet Security. Celem programu jest jak najlepsze zabezpieczenie komputerów przed wirusami i innym złośliwym oprogramowaniem podczas pracy z wykorzystaniem Internetu.

Avast umożliwia na bezpieczne korzystanie z komunikatorów, wysyłanie i odbieranie e-maili oraz przeglądanie stron internetowych. Programy antywirusowy zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym i automatycznie aktualizuje bazę wirusów. Darmowe programy słyną z wysokiej skuteczności wykrywania koni trojańskich oraz robaków. Najnowsza wersja antywirusa oraz jego działanie nie wpływa w znaczący sposób na wydajność systemu operacyjnego.

Oprogramowanie avast oferuje m.in. blokadę wirusów i spyware, zdalną pomoc z komputera drugiej osoby, bezpieczną przeglądarkę SafeZone zabezpieczającą np. zakupy i bankowość, zaporę ogniową blokującą ataki hakerów, zabezpieczającą dane osobowe oraz chroniącą tożsamość, blokadę denerwującego spamu i prób wyłudzenia informacji.

Avast! Free Antivirus 7.0.1474.773 to już siódma edycja programu. Wśród nowych funkcjonalności programu darmowego, użytkownicy odnajdą hybrydowe technologie oparte na chmurze. Strumieniowa wysyłka definicji wirusów i szkodliwego oprogramowania polega na wysyłaniu aktualnych baz wirusów bezpośrednio do użytkowników zamiast łączenia z serwerem i pobierania baz przez nich samych. Avast 7.0.1474.773 posiada także funkcję FileRep, która sprawdza jaką reputacją cieszy się plik wśród innych użytkowników oraz tzw. tryb kompatybilności umożliwiający działanie najnowsza wersja programu Avast w kompatybilny sposób z innym programem antywirusowym. Dzięki temu użytkownik na raz może posiadać dwa antywirusy.

Pobierz plik Avast Free Antivirus

pobierz
Użytkownicy pobierający ten program przeglądali kategorie


współpraca