Money.plTechnologie dla biznesuProgramyChemix 3.50 PL

powiększ

Chemix 3.50 PL

Producent: Rafał Toborek
Licencja: bezpłatna (Freeware)
Platforma: Windows XP/2000/NT/ME/98
Data dodania: 2010-02-13
Ilość pobrań: 2676
Rozmiar: 1 142 kB
Nasza ocena: 31

Chemix 3.50 PL

Program Chemix pomaga w opanowaniu wiedzy chemicznej. Program kierowany jest głównie do młodzieży uczącej się (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia), ale okazuje się również przydatnym narzędziem w życiu dorosłego człowieka.

W skład programu wchodzą:
* Układ okresowy pierwiastków - wygodna w użyciu wersja "Tablicy Mendelejewa" z możliwością szybkiego wyszukiwania potrzebnych informacji za pomocą wbudowanej wyszukiwarki. Dane w programie przedstawiane są w dwóch postaciach: szczegółowej charakterystyki, podzielonej na konkretne kategorie oraz odpowiadające jej wartości, a także w postaci opisowej. Dodatkową ciekawostką jest możliwość prowadzenia własnych notatek dla każdego z pierwiastków osobno.
* Tablice chemiczne - zestaw różnego rodzaju tablic chemicznych, począwszy od tablicy rozpuszczalności, a kończąc na liście laureatów nagrody Nobla.
* Słownik chemiczny - zestaw ponad 200-tu niezrozumiałych terminów wykorzystywanych w chemii wraz z dokładnym objaśnieniem.
* Test chemiczny - specjalny moduł umożliwiający sprawdzenie posiadanej wiedzy za pomocą zestawów testów ściągniętych bezpośrednio z internetu lub wykonanych samodzielnie (jak stworzyć własny test?).
* Przelicznik jednostek - moduł umożliwiający przeliczanie w prosty sposób, każdej wykorzystywanej w chemii, choć nie tylko jednostki.

Pobierz plik Chemix 3.50 PL

pobierz
Użytkownicy pobierający ten program przeglądali kategorie


współpraca