Money.plTechnologie dla biznesuProgramyCorax – 3.37 PL

Corax – 3.37 PL

Producent: Humansoft Sp z o.o.
Licencja: testowa (Trial)
Platforma: Windows 7/Vista/XP/2000
Data dodania: 2014-09-08
Ilość pobrań: 5503
Rozmiar: 56 717 kB

Corax – 3.37 PL

humansoft Corax to nowoczesny, łatwy w obsłudze system do kompleksowej obsługi średnich i małych przedsiębiorstw handlowych, produkcyjnych i usługowych. Posiada rozwiązania do zarządzania gospodarką magazynową, obsługi sprzedaży detalicznej i hurtowej (w PLN i walutach), zarządzania cenami oraz obsługi obszaru finansowego. Udostępnia również moduły do prowadzenia księgowości, kadr i płac, środków trwałych oraz zarządzania produkcją i usługami.

Program wyposażony jest w różnego rodzaju raporty pozwalające analizować i kontrolować kluczowe procesy zachodzące w firmie. Analizy dotyczą m.in. współpracy z klientami (historia sprzedaży/zakupów, stanu i historii rozrachunków, wysokości osiągniętych obrotów ect), gospodarki magazynowej (np. sumaryczne i szczegółowe stany magazynowe na dowolny dzień, przychody i rozchody poszczególnych towarów, zestawienie ilościowo-wartościowe stanów magazynowych) oraz obszaru finansowego. W systemie możliwe jest również tworzenie własnych, dodatkowych raportów.

Humansoft Corax oparty jest na modułowej konstrukcji co umożliwia wdrażanie poszczególnych rozwiązań w miarę potrzeb firmy oraz ścisłe i szybkie dostosowanie ich do strategii przedsiębiorstwa. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest jednokrotne wprowadzanie wszelkich danych do systemu, a także automatyzacja wszelkich księgowań oraz spójność informacji finansowych. Dokumenty nigdy nie wymagają ponownej rejestracji. Podlegają jedynie obróbce w odpowiednich działach firmy, które dysponują zawsze jednym i tym samym źródłem danych.

Wykorzystana w programie technologia klient-serwer (MS SQL Server) gwarantuje bezpieczeństwo danych, stabilność systemu i wydajność pracy w sieci.

Program sprawdza się w sklepach detalicznych, hurtowniach, punktach usługowych oraz firmach dokonujących kompletacji wyborów.

Pobierz plik Corax – 3.37 PL

pobierz
Użytkownicy pobierający ten program przeglądali kategorie


współpraca