Money.plTechnologie dla biznesuProgramyDAEMON Tools Lite

powiększ

DAEMON Tools Lite

Producent: DT Soft Ltd
Licencja: bezpłatna (Adware), z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Platforma: Windows 7/Vista/XP/2000
Data dodania: 2013-02-12
Ilość pobrań: 4551
Rozmiar: 13,38 MB
Nasza ocena: 51

DAEMON Tools Lite

Najnowsza wersja programu DAEMON Tools Lite 4.46.1.0328 jest jednym z najpopularniejszych programów do tworzenia wirtualnych napędów CD/DVD w systemie Windows. Jest zarazem jednym z najbardziej zaawansowanych narzędzi do tego typu działań. Początkowo DAEMON Tools Lite był prostym programem do tworzenia wirtualnych napędów i monitorowania obrazów płyt, by z czasem ewoluować w program o zaawansowanych funkcjach.

DAEMON Tools Lite umożliwia emulację technologii zabezpieczeń takich jak Securom, Laserlock czy StarForce, co szczególnie pomocne jest przy programach i grach wymagających stale umieszczonej w napędzie instalacyjnym płyty CD. Dzięki niemu użytkownik ma możliwość zamontowania do czterech wirtualnych napędów CD lub DVD. Producent DT Soft Ltd. dodatkowo wyposażył program w funkcję tworzenia kopii płyt, która umożliwia skopiowanie zawartości nośnika do obrazu, a także zabezpieczenie go hasłem. Dzięki opcji pobierz program, każdy może zainstalować daemon do pobrania. Program jest doskonały dla osób, które nie posiadają w laptopach czy komputerach napędu. DAEMON Tools Lite 4.46.1.0328 tworzy wirtualny dysk, w którym montuje obrazy płyt. Przy tego typu działaniach omija wiele zabezpieczeń (np. SecuROM czy SafeDisc).

Najnowszą wersje programu instaluje się w zasobniku systemowym paska zadań, skąd może być w szybki i łatwy sposób obsługiwany. Posiada również opcję startu wraz z uruchamianiem się systemu. DAEMON Tools Lite obsługuje następujące formaty obrazów dysków CD: ISO, bwt, cdi, pdi, b5t, nrg, mds, ccd oraz cue/bin. Wśród funkcjonalności programu DAEMON Tools Lite 4.46.1.0328 należy wymienić również tworzenie obrazów .iso, .mds/.mdf oraz .mdx z płyt CD, DVD czy Blu-ray, kompresję obrazów, ochronę obrazów za pomocą haseł, funkcjonalne zarządzanie zbiorem obrazów, szybki dostęp do wszystkich funkcji za pomocą znaczku programu w schowku systemowym, opcja łączenia plików (montowanie obrazów bezpośrednio z eksploratora Windows), automatyzacja pracy dzięki wielofunkcyjnego interfejsu wiersza poleceń.

Pobierz plik DAEMON Tools Lite

pobierz
Użytkownicy pobierający ten program przeglądali kategorie


współpraca