Money.plTechnologie dla biznesuProgramyGadu-Gadu

powiększ

Gadu-Gadu

Producent: GG Network SA
Licencja: bezpłatna (Adware)
Platforma: Windows 7/Vista/XP
Data dodania: 2013-02-12
Ilość pobrań: 5167
Rozmiar: 44,10 MB
Nasza ocena: 41

Gadu-Gadu

Najnowsza wersja najpopularniejszego polskiego komunikatora internetowego aktualnie to Gadu-Gadu 11.2.36.10334. Gad-Gadu umożliwia użytkownikom wysyłanie wiadomości tekstowych, głosowych i audiowizualnych w oparciu o technologię Instant Messaging. Można skorzystać z opcji pobierz Gadu-Gadu 11.2.36.10334, które sprawdza pisownię i przechowuje wiadomości w archiwum.

Wśród innych funkcjonalności komunikatora najnowszej wersji i można wymienić m.in. wbudowane radio, funkcję prowadzenia rozmów z kilkoma osobami na poziomie jednego okna, awatary, emotikony, transfer plików i grafiki. Dodatkowo w najnowszej wersji komunikatora użytkownik może korzystać z wbudowanego klienta poczty e-mail ze skrzynką pocztową w domenie @gg.pl oraz grać w gry ze znajomymi. Najnowsze GG oferuje też wirtualny dysk o pojemności 5 GB, na którym można bezpłatnie przechowywać dane na zewnętrznych serwerach. Opcja GG do pobrania dostępna jest każdemu użytkownikowi, Inne funkcje komunikatora Gadu-Gadu 11.2.36.10334 to: automatyczna aktualizacja, zabezpieczenie hasła przed odczytem z pliku konfiguracyjnego, system wyboru skórek, odtwarzanie filmów z YouTube, filtr antyspamowy, nowe statusy dostępności, obsługa znaków w Unicode, możliwość zmiany GUI, pasek szybkiego wyszukiwania kontaktów, integrację avatarów z serwisem MojaGeneracja, dłuższe statusy, możliwość słuchania radia bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania, system wyboru skórek, zakładki w oknie skórek, uruchomienie kilku profili jednocześnie.

Pomysłodawcą i twórcą GG jest informatyk Łukasz Foltyn, który napisał komunikator w 1999 roku. Zainspirował się aplikacją stworzoną przez izraelskich programistów ICQ. Gadu-Gadu następnie zostało opracowane przez firmę GG Network, a pierwsze wydanie pojawiło się na rynku w sierpniu 2000 roku. Komunikator bardzo szybko zdobył popularność i stał się liderem na rynku. Według danych dostarczanych przez firmę Gadu-Gadu już pierwszego dnia miało 10 000 użytkowników. Dostępne są też Gadu-Gadu 11.2.36.10334 opisy do pobrania czy też opisy na GG, znaleźć je można na stronie gadu gadu, lub w opcjach naszego komunikatora.

Pobierz plik Gadu-Gadu

pobierz
Użytkownicy pobierający ten program przeglądali kategorie


współpraca