Money.plTechnologie dla biznesuProgramyGoogle Desktop 1.0.1.0060 - Linux

powiększ

Google Desktop 1.0.1.0060 - Linux

Producent: Google Inc.
Licencja: bezpłatna (Freeware)
Platforma: Linux
Data dodania: 2009-02-04
Ilość pobrań: 2225
Rozmiar: 7 310 kB
Nasza ocena: 51

Google Desktop 1.0.1.0060 - Linux

Google Desktop to program, który pozwala wyszukać zawartość komputera, jak w sieci za pomocą wyszukiwarki Google. Umożliwia również przeglądanie wiadomości, zdjęć w dowolnym miejscu na pulpicie, dodawać gadżety Google, by dostosować pulpit i pasek boczny.
Umożliwia wyszukiwanie w pełnym trybie tekstowym e-maili, plików, muzyki, zdjęć, czatów, zawartości konta Gmail, odwiedzonych stron internetowych i nie tylko. Zapewniając możliwość wyszukiwania danych zgromadzonych w komputerze, program Google Desktop ułatwia dostęp do informacji i uwalnia użytkownika od konieczności ręcznego organizowania własnych plików, e-maili i zakładek.

Google Desktop pomaga nie tylko w wyszukiwaniu danych w komputerze, ale również w gromadzeniu informacji z sieci i organizowaniu ich za pomocą gadżetów i paska bocznego. Gadżety Google można umieścić w dowolnym miejscu pulpitu, aby wyświetlały nowe e-maile, pogodę, zdjęcia, spersonalizowane wiadomości i nie tylko. Pasek boczny to pionowy pasek na pulpicie, który ułatwia uporządkowanie gadżetów.

Pobierz plik Google Desktop 1.0.1.0060 - Linux

pobierz
Użytkownicy pobierający ten program przeglądali kategorie


współpraca