Money.plTechnologie dla biznesuProgramyGoogle Earth 6.1.0.4738

powiększ

Google Earth 6.1.0.4738

Producent: Google Inc.
Licencja: bezpłatna (Freeware)
Platforma: Windows XP/2000/NT/ME/98
Data dodania: 2011-09-23
Ilość pobrań: 8456
Rozmiar: 16 703 kB
Nasza ocena: 51
Obsługuje rozszerzenia: eta, gpx, kml, kmz

Google Earth 6.1.0.4738

Google Earth oferuje mapy i zdjęcia satelitarne, lotnicze oraz różnego rodzaju informacji geograficznych i turystycznych. Wystarczy wybrać dowolny punkt na trójwymiarowym modelu kuli ziemskiej, aby przyjrzeć się mu z dowolnej odległości z powietrza. Posiada funkcję zoomu oraz możliwość zmiany kąta obserwowania danego obiektu.

Producent pisze o Google Earth na swojej stronie:
"Masz cały świat w swoim PC; atlas, encyklopedię i symulator lotu, wszystko połączone w całość. Po prostu wskaż i powiększ dowolne miejsce, które chcesz zbadać. Miasta, góry i doliny są przedstawiane w wysokiej rozdzielczości jako zdjęcia 3D wraz z dodatkowymi informacjami.
Wyszukaj lokalne firmy i sprawdź połączenia drogowe. Wyniki są wyświetlane na ekranie. Procesy wyszukiwania możesz łatwo ułożyć w warstwy, zapisać wyniki w folderach i udostępnić oznaczenia miejsc innym
użytkownikom.

Znajdź bogate w treść informacje multimedialne we wspólnocie WWW i
popularnych źródłach informacji, takich jak magazyn National Geographic. Skorzystaj z bocznego paska po lewej stronie, znajdź warstwy Geographic Web i Polecane oraz warstwy budynków 3D, parków, szkół, szpitali, lotnisk, sklepów i innych.

Oznacz odwiedzone miejsca i podziel się nimi z przyjaciółmi. Google Earth umożliwia dodawanie wielu informacji do oznaczeń miejsc, np. zdjęcia, notatki, recenzje restauracji i wiele innych. Przeglądaj tysiące takich punktów danych utworzonych przez innych użytkowników Google Earth przy użyciu formatu Google Earth: .KML."

Pobierz plik Google Earth 6.1.0.4738

pobierz
Użytkownicy pobierający ten program przeglądali kategorie


współpraca