Money.plTechnologie dla biznesuProgramyKumar-Ryczałt 2.7.02 PL

powiększ

Kumar-Ryczałt 2.7.02 PL

Producent: Kumar s.c.
Licencja: demonstracyjna (demo)
Platforma: Windows XP/2000/ME
Data dodania: 2010-12-28
Ilość pobrań: 3282
Rozmiar: 2 618 kB
Nasza ocena: 31

Kumar-Ryczałt 2.7.02 PL

Kumar-Ryczałt służy do obsługi księgowości firm, rozliczających podatek dochodowy w formie ryczałtu ewidencjonowanego. Mogą to być firmy, których właścicielami są pojedyncze osoby fizyczne jak i spółki osobowe. Narzędzie to nadaje się również dla biur rachunkowych, gdyż umożliwia prowadzenie wielu zestawów danych. Oprócz ewidencji przychodów i ewidencji VAT zawiera również rozbudowany moduł do fakturowania. Wylicza i drukuje deklaracje PIT-28 (z załącznikami) oraz VAT-7 lub VAT-7K.
Dalsze szczegóły:
* Obsługa sprzedaży w zakresie tworzenia i drukowania faktur VAT, faktur VAT korygujących, rachunków nie VAT-owskich (do dokumentowania sprzedaży nie objętej podatkiem VAT). Obsługa faktur "pro forma" oraz faktur RR.
* Prowadzenie ewidencji VAT - rejestrów dla zakupów i sprzedaży, obliczanie i drukowanie deklaracji VAT-7 lub VAT-7K. Rozliczanie VAT jest możliwe według metody kasowej lub tradycyjnej w układzie miesięcznym lub kwartalnym - stosownie do przyjętej przez użytkownika.
* Prowadzenie ewidencji przychodów. Ewidencja ta jest prowadzona zgodnie z obowiązującym wzorem. Dane do tej ewidencji mogą być wpisywane "ręcznie" lub przenoszone z wystawionych faktur.
* Rozliczanie podatku zryczałtowanego według metody miesięcznej i kwartalnej. Wyliczanie kwot podatku do zapłaty przez podatnika (lub podatników w przypadku spółki). Sporządzanie rozliczenia rocznego - sporządzanie i drukowanie deklaracji PIT-28 wraz z załącznikami PIT-28/A lub PIT-28/B. W przypadku rozliczenia spółek program przewiduje możliwość zmiany proporcji udziałów wspólników w ciągu roku podatkowego.
* Wiele zestawów danych. Program jest w stanie obsługiwać wiele zestawów danych - dlatego nadaje się jako narzędzie do obsługi podatników przez biura rachunkowe (wersja podstawowa obsługuje 3 zestawy danych).

Pobierz plik Kumar-Ryczałt 2.7.02 PL

pobierz
Użytkownicy pobierający ten program przeglądali kategorie


współpraca