Money.plTechnologie dla biznesuProgramyLibreOffice 3.6.2

powiększ

LibreOffice 3.6.2

Licencja: bezpłatna (Adware)
Data dodania: 2013-06-26
Ilość pobrań: 11075
Rozmiar: 203,82 MB
Obsługuje rozszerzenia: csv, dic, doc, doc#, docx, dotx, fodp, fods, fodt, mab, odb, odf, odg, odp, ods, odt, pdf, pptx, psw, sdp, smf, tsv, txtrpt, uof, uop, uos, uot, vsd, vsdx, xlsx

LibreOffice 3.6.2

Libre Office jest darmowym i otwartym pakietem biurowym udostępniającym sześć aplikacji do tworzenia wszelkich typów dokumentów i przetwarzania danych:

  • Writer - rozbudowany edytor tekstu, który swoją funkcjonalnością nie ustępuje płatnym alternatywom. Program pozwala na zaawansowane formatowanie, dołączanie grafiki do tekstów, etc. Funkcją o której warto wspomnieć jest z pewnością automatyczne sprawdzanie pisowni. W skład pakietu LibreOffice wchodzą między innymi:
  • Calc - arkusz kalkulacyjny, który współpracuje z bazami danych SQL i Oracle. Jest to jeden z najlepszych, darmowych odpowiedników Microsoft Excel (Calc pozwala na pracę z plikami stworzonymi w Excelu).
  • Impress - aplikacja do tworzenia prezentacji, odpowiednik Microsoft Power Point. Przyda się każdemu, kto na spotkaniach biznesowych chciałby zaprezentować się od jak najlepszej strony.
  • Draw - program do tworzenia ilustracji, w tym również trójwymiarowych.

 

 

Pobierz plik LibreOffice 3.6.2

pobierz
Użytkownicy pobierający ten program przeglądali kategorie


współpraca