Money.plTechnologie dla biznesuProgramyMINICORAX – 3.37 PL

MINICORAX – 3.37 PL

Producent: Humansoft Sp z o.o.
Licencja: testowa (Trial)
Platforma: Windows 7/Vista/XP/2000
Data dodania: 2014-09-08
Ilość pobrań: 4933
Rozmiar: 50 198 kB

MINICORAX – 3.37 PL

MiniCorax to program do pełnej obsługi mikro przedsiębiorstw. Automatyzuje większość czynności wykonywanych podczas codziennej pracy w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych. Prosta obsługa systemu, bogata funkcjonalność, a także przystępna cena sprawiają, że program chętnie wykorzystywany jest przez małe podmioty rozpoczynające działalność gospodarczą a także te, które dotychczas nie zinformatyzowały jeszcze swojego przedsiębiorstwa.

Służy do wystawiania i rejestracji faktur sprzedaży, paragonów, faktur zaliczkowych, faktur zakupu, korekt i innych dokumentów w PLN związanych ze sprzedażą i zakupem towarów oraz usług. Umożliwia prowadzenie kas i rachunków bankowych. Tworzy raporty kasowe oraz pozwala na proste rozliczenia kasjerów. Pomaga w prowadzeniu rozrachunków z kontrahentami, kontrolując terminy płatności klientów oraz własnych zobowiązań. Daje możliwość wystawiania wezwań do zapłat oraz not odsetkowych. Pozwala także szybciej rozliczać się z Urzędem Skarbowym. Na podstawie zarejestrowanych w programie dokumentów tworzy deklaracje VAT-7 i VAT-7K.

MiniCorax ułatwia również zarządzanie gospodarką magazynową. Obsługuje dowolną ilość magazynów oraz wszystkie rodzaje dokumentów magazynowych (WZ, PZ, P, R, MM). Kontroluje stany magazynowe oraz ułatwia inwentaryzację. Umożliwia obsługę opakowań kaucyjnych i zamienników. Dostarcza prostych analiz mierzących chodliwość towarów, obroty z odbiorcami i dostawcami oraz przedstawia historię sprzedaży/zakupów towarów.

Współpracuje z kasami i drukarkami fiskalnymi, wagami elektronicznymi, kolektorami danych, etykieciarkami i innymi urządzeniami zewnętrznymi ułatwiającymi sprzedaż towarów. Posiada możliwość prowadzenia szybkiej sprzedaży detalicznej opartej na prostym i wygodnym interfejsie. Wbudowane w program rozwiązania klasy CRM ułatwiają współpracę z klientami, pozwalając przypisać im uzgodnione warunki handlowe, tworzyć notatki oraz podpinać zewnętrzne pliki np. umowy współpracy.

Program zbudowany jest z modułów. Na całość systemu składają się następujące moduły:

• Pakiet podstawowy (część handlowo-magazynowa),
• Książka Przychodów i Rozchodów, Księga Handlowa,
• Środki trwałe,
• Kadry i płace,
• Produkcja,
• Serwis i usługi.

Zaletą takiego rozwiązania jest jednokrotne wprowadzanie wszelkich danych do systemu a także automatyzacja wszelkich księgowań oraz spójność informacji finansowych. Dokumenty nigdy nie wymagają ponownej rejestracji. Podlegają jedynie obróbce w odpowiednich działach firmy, które dysponują jednym i tym samym źródłem danych.

Pobierz plik MINICORAX – 3.37 PL

pobierz
Użytkownicy pobierający ten program przeglądali kategorie


współpraca