Money.plTechnologie dla biznesuProgramyOffice Excel 2003 PL

powiększ

Office Excel 2003 PL

Licencja: bezpłatna (Freeware)
Platforma: Windows 7/Vista/XP/2000
Data dodania: 2013-03-15
Ilość pobrań: 13272
Nasza ocena: 41

Office Excel 2003 PL

Office Exel 2003 PL jest jednym z najbardziej znanych oraz cenionych arkuszy kalkulacyjnych na świecie, należy do pakietu MS Office. W porównaniu z poprzednią wersją mamy do dyspozycji ulepszony interfejs i narzędzia. Nie skończyło się jednak na aktualizacji funkcji z poprzedniego Excel’a, do dyspozycji oddano także nowe (np. formatowanie warunkowe, czy udostępnianie wykresów między produktami Office).

Spolszczona wersja Office Exel 2003 PL zawiera szereg nowości, które sprowadzone zostały po to aby ulepszyć oraz ułatwić analizę danych oraz ich wizualizację i prezentację. Program przede wszystkim umożliwia przekształcenie danych w informacje za pomocą zaawansowanych narzędzi do analizy udostępnienia wyników oraz komunikacji. Office Exel 2003 PL usprawnia działania zespołowe i ułatwia chronienie i kontrolowanie dostępu do rezultatów pracy. Poza tym daję możliwość korzystania z danych, które są zgodne ze standardem Extensible Markup Language (XML), ułatwiając włączanie ich do procesów biznesowych. Ponadto oprogramowanie Office Excel 2003 może odczytywać dane z dowolnego schematu XML zdefiniowanego przez użytkownika, nie zmieniając jego formatowania. Źródła danych XML analizować można i wykorzystywać w wykresach oraz tabelach.

Ponadto umożliwia opracowywanie własnych rozwiązań w zakresie danych. Po zainstalowaniu wersji z 2003 roku zaawansowani użytkownicy programu Excel mogą używać nowego narzędzia do wizualnego mapowania formatu XML w celu mapowania schematu XML określonego przez użytkownika na pola arkusza kalkulacyjnego programu Excel.

Pobierz plik Office Excel 2003 PL

pobierz
Użytkownicy pobierający ten program przeglądali kategorie


współpraca