Money.plTechnologie dla biznesuProgramyOffice Excel 2010 PL

powiększ

Office Excel 2010 PL

Licencja: bezpłatna (Freeware)
Platforma: Windows 7/Vista/XP/2000
Data dodania: 2013-03-15
Ilość pobrań: 21057
Nasza ocena: 41

Office Excel 2010 PL

Office Exel 2010 PL jest jednym z najbardziej znanych oraz cenionych arkuszy kalkulacyjnych na świecie, należy do pakietu MS Office. W porównaniu z poprzednią wersją mamy do dyspozycji ulepszony interfejs i narzędzia. Nie skończyło się jednak na aktualizacji funkcji z poprzedniego Excel’a, do dyspozycji oddano także nowe (np. formatowanie warunkowe, czy udostępnianie wykresów między produktami Office).


Office Exel 2010 PL , które go pełna nazwa to Microsoft Office wyprodukowany został przez firmę Microsoft dla systemów Windows i MacOS. Jego pierwsza wersja przeznaczona dla Windowsa trafiła na rynek w roku 1987 i szybko stała się przebojem. Sukces rynkowy, który jak się okazało szybko postępował sprawił, że w roku 1993 programy pakietu Microsoft Office zaprojektowane zostały tak aby przypominać wyglądem arkusz Exel.


Office Exel 2010 PL to spolszczona wersja oprogramowania, bez tego programu wiele osób nie wyobraża sobie pracy przy komputerze. Program ten stanowi podstawę dla księgowych, analityków oraz zwykłych pracowników biurowych. Program umożliwia wpisywanie danych liczbowych oraz wartości do komórek i wykonywanie zaawansowanych operacji.

Pobierz plik Office Excel 2010 PL

pobierz
Użytkownicy pobierający ten program przeglądali kategorie


współpraca