Money.plTechnologie dla biznesuProgramyOffice Power Point 2010 PL

powiększ

Office Power Point 2010 PL

Licencja: bezpłatna (Freeware)
Platforma: Windows 7/Vista/XP/2000
Data dodania: 2013-03-14
Ilość pobrań: 51253
Nasza ocena: 41

Office Power Point 2010 PL

Office Power Point 2010 jest spolszczoną wersją programu, który służy do przygotowywania oraz wykonywania prezentacji multimedialnych. Wchodzi w skład pakietu Microsoft Office. PowerPoint przy wykonywaniu projekcji umożliwia przygotowanie sporej galerii szablonów, która dostępna jest też w poszerzonej wersji on-line w ramach witryny Office Online.


Ponadto każdy użytkownik ma do dyspozycji narzędzia, które służą do tworzenia animacji oraz wszelkiego rodzaju slajdów, schematów, diagramów, wykresów i innych podobnych elementów niezbędnych podczas pokazu slajdów. Każdą gotowa prezentacje zapisać można w postaci pliku automatycznie uruchamiającego pokaz oraz wysłać lub wyświetlić na monitorze. Aby pobrać program należy zarejestrować się na stronie pobierania. Istnieje możliwość pobrania wersji testowej, niestety wygasa ona po 60 dniach od momentu instalacji.
Microsoft PowerPoint 2010 zawiera intuicyjny interfejs do tworzenia poszczególnych slajdów pokazu, a jednocześnie można skorzystać z gotowych szablonów slajdów lub gotowych prezentacji dostarczanych razem z Office Power Point 2010 PL zupełnie za darmo. Microsoft PowerPoint 2010 posiada kilka ciekawych nowości. Do najważniejszych należy odmieniona edycja grafiki i wideo. Ponadto łatwiej jest współpracować i wymieniać się kolejnymi wersjami dokumentów.

Pobierz plik Office Power Point 2010 PL

pobierz
Użytkownicy pobierający ten program przeglądali kategorie


współpraca