Money.plTechnologie dla biznesuProgramyPazera Free UPX 1.2 PL

powiększ

Pazera Free UPX 1.2 PL

Producent: Jacek Pazera
Licencja: bezpłatna (Freeware)
Platforma: Windows Vista/XP/2000
Data dodania: 2009-10-30
Ilość pobrań: 2913
Rozmiar: 579 kB
Nasza ocena: 41

Pazera Free UPX 1.2 PL

Pazera Free UPX jest kolejnym programem autorstwa Jacka Pazery jaki można znaleźć w vortalu ProgramyPC. Prezentowane narzędzie jest wyspecjalizowaną nakładką graficzną na popularny kompresor UPX. Aplikacja umożliwia kompresję i dekompresję plików wykonywalnych zgodnych ze specyfikacją Microsoft Portable Executable and COFF Specification (większość plików EXE, DLL, OCX, BPL, CPL). Z poziomu interfejsu graficznego użytkownik ma dostęp do wszystkich parametrów UPXa, także tych nieudokumentowanych. Podstawowa obsługa programu jest bardzo prosta - wystarczy tylko przeciągnąć żądany plik na okno programu, wybrać z listy właściwy profil i nacisnąć przycisk Compress (lub Decompress). Do programu Free UPX dołączona jest najnowsza wersja stabilna kompresora UPX dostępna w trakcie pisania programu - UPX 3.02w. Program Free UPX jest w 100% darmowy. Można z niego korzystać bez żadnych ograniczeń w celach komercyjnych i niekomercyjnych. Program nie zawiera żadnych ograniczeń, elementów spyware, adware itp.

Najważniejsze właściwości programu:

* Kompresja i dekompresja plików wykonywalnych zgodnych ze specyfikacją Microsoft PE and COFF Specification (pliki EXE, DLL, OCX, BPL, CPL, SYS, AX, ACM, DRV, TLB i inne).
* Łatwy dostęp do wszystkich parametrów oryginalnego kompresora UPX.
* Wyświetlanie szczegółowych informacji dotyczących plików skompresowanych przez UPX: pierwotny rozmiar pliku, stopień kompresji, wersja kompresora, poziom kompresji i inne.
* Szereg predefiniowanych profili gotowych do wykorzystania przez początkujących użytkowników oraz możliwość definiowania własnych, zapisywanych w plikach INI.
* Możliwość zapisania poleceń kompresora do pliku wsadowego BAT.
* Obsługa techniki Przeciągnij i Upuść przy dodawaniu plików do listy przetwarzania i porządkowaniu elementów listy.
* Program nie wymaga instalacji. Wystarczy tylko wypakować archiwum do dowolnego katalogu i kliknąć plik fupx.exe.
* Integracja z powłoką systemową (opcjonalna).
* Wszelkie ustawienia aplikacji zapisywane są w pliku INI w katalogu z programem. Dzięki temu może być uruchamiany z urządzeń przenośnych, na których możliwy jest zapis.

Pobierz plik Pazera Free UPX 1.2 PL

pobierz
Użytkownicy pobierający ten program przeglądali kategorie


współpraca