Money.plTechnologiePrzemysłProgram Infrastruktura i ŚrodowiskoKonsultacje dokumentów
Konsultacje dokumentów

Rozpoczęto konsultacje społeczne nowych projektów indywidualnych dla Programu Infrastruktura i Środowisko

14 lutego 2013 r. rozpoczęły się konsultacje społeczne nowych projektów indywidualnych dla Programu Infrastruktura i Środowisko. Konsultacje potrwają do 28 lutego 2013 r.

Rozpoczęto konsultacje społeczne nowych projektów indywidualnych dla sektora transportu, Programu Infrastruktura i Środowisko

9 października 2012 roku rozpoczęły się konsultacje społeczne nowych projektów indywidualnych dla Programu Infrastruktura i Środowisko. Konsultacje potrwają do 23 października 2012 roku.

Zakończono proces konsultacji społecznych Listy projektów indywidualnych dla Programu Infrastruktura i Środowisko

15 lipca 2011 r. zakończył się proces konsultacji społecznych aktualizacji Listy projektów indywidualnych dla Programu Infrastruktura i Środowisko. W trakcie konsultacji społecznych zaproponowano 46 nowych projektów do realizacji ze środków Programu Infrastruktura i Środowisko, a także zmiany w stosunku do 13 projektów już znajdujących się na liście. Najwięcej uwag zgłoszonych zostało w obszarze transportu.

Rozpoczęto konsultacje społeczne Listy projektów indywidualnych Programu Infrastruktura i Środowisko

15 czerwca 2011 roku rozpoczęły się konsultacje społeczne aktualizacji Listy projektów indywidualnych dla Programu Infrastruktura i Środowisko. Konsultacje potrwają do 15 lipca 2011 roku.

Zakończono konsultacje społeczne Listy projektów indywidualnych dla Programu Infrastruktura i Środowisko

18 stycznia 2011 r. zakończył się proces konsultacji społecznych aktualizacji "Listy projektów indywidualnych dla Programu Infrastruktura i Środowisko". Wszystkie opinie, propozycje i uwagi zgłoszone przez uczestników konsultacji społecznych zostały przekazane do Instytucji Pośredniczących i w chwili obecnej trwa proces ich rozpatrywania.

Rozpoczęto konsultacje społeczne aktualizacji Listy projektów indywidualnych dla Programu Infrastruktura i Środowisko

20 grudnia 2010 roku rozpoczęły się konsultacje społeczne aktualizacji "Listy projektów indywidualnych dla Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko". Konsultacje potrwają do 18 stycznia 2011 roku.

Zakończono konsultacje społeczne Listy projektów indywidualnych dla Programu Infrastruktura i Środowisko

22 lipca 2010 r. zakończył się proces konsultacji społecznych propozycji nowych projektów zgłoszonych do umieszczenia na Liście projektów indywidualnych dla Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Wszystkie opinie, propozycje i uwagi zgłoszone przez uczestników konsultacji społecznych zostały przekazane do instytucji pośredniczących i w chwili obecnej trwa proces ich rozpatrywania.

Rozpoczęto konsultacje społeczne Listy projektów indywidualnych dla Programu Infrastruktura i Środowisko

7 lipca 2010 roku rozpoczęły się konsultacje społeczne nowych projektów proponowanych do umieszczenia na Liście projektów indywidualnych dla Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Konsultacje potrwają do 22 lipca 2010 roku.

Zakończono konsultacje Listy projektów indywidualnych dla Programu Infrastruktura i Środowisko

21 grudnia 2009 r. zakończył się proces konsultacji społecznych propozycji nowych projektów zgłoszonych do umieszczenia na Liście projektów indywidualnych dla Programu Infrastruktura i Środowisko.

Konsultacje Listy projektów indywidualnych dla Programu Infrastruktura i Środowisko

19 listopada 2009 r. rozpoczęły się konsultacje społeczne nowych projektów proponowanych do umieszczenia na Liście projektów indywidualnych dla Programu Infrastruktura i Środowisko. Konsultacje potrwają do 21 grudnia 2009 r.

nowsze
1 2
Grupy dyskusyjne