Money.plTechnologie dla biznesuPrzemysłTargi26. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2013
rozwiń

Energetab_2011ZIAD Bielsko-Biała S.A. zaprasza na 26 edycję Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2013, które odbędą się w dniach od 17 do 19 września w godz. od 9:00 do 17:00 na terenach wystawowych pod Dębowcem (Al. Armii Krajowej 220).

Tradycyjnie już Generalnym Partnerem targów jest TAURON Polska Energia SA - największy dystrybutor energii elektrycznej w Polsce oraz drugi co do wielkości jej producent.

Targi ENERGETAB od wielu już lat są największymi w Polsce targami w dziedzinie energetyki, elektrotechniki i automatyki energetycznej. W tym roku udział w targach potwierdziło ponad 700 wystawców z 18 krajów Europy i Azji.

Odwiedzić będzie można stoiska zarówno dobrze znanych międzynarodowych korporacji dostarczających pełny wachlarz produktów na globalne rynki jak też większość liczących się, krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

Na tegorocznych targach Energetab pojawi się także wiele nowych firm krajowych i zagranicznych, chcących zademonstrować swoje najnowsze rozwiązania, szczególnie związane z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii czy podniesieniem efektywności energetycznej wytwarzania bądź użytkowania energii. Znaczący staje się udział firm oświetleniowych zarówno dostawców słupów czy opraw jak też coraz wydajniejszych lamp LED, w tym do celów oświetlenia dróg, obiektów przemysłowych, itp.

Prezentowane podczas targów produkty oraz przygotowywane konferencje, sympozja powinny zadowolić szeroką rzeszę zwiedzających. Zainteresowani współpracą z zagranicą będą mogli nawiązać ciekawe kontakty i uzyskać interesujące ich informacje podczas organizowanych przez Polsko - Szwajcarską Izbę Gospodarcza oraz Stowarzyszenie Współpracy Polska - Wschód spotkań panelowych pierwszego dnia targów.

Stowarzyszenie Elektryków Polskich podczas tegorocznych targów zaprasza na warsztaty zatytułowane ,,Inżynier Elektryk w Europie - Ujednolicenie Kształcenia Inżynierów Elektryków w UE", organizowane w ranach europejskiego projektu ELEVET.

Duże zainteresowanie zapewne będzie towarzyszyło Mistrzostwom Polski Elektryków, które organizuje redakcja wydawnictwa Fachowy Elektryk. Organizuje ona także konferencję nt. automatyki budynków w standardzie KNX.

Emocje będą także towarzyszyć ogłaszaniu rezultatów prestiżowego konkursu targowego, do którego ponad 50 wystawców zgłosiło swoje najnowsze i najbardziej innowacyjne produkty.

Wśród kilkunastu pucharów, medali i wyróżnień najbardziej pożądanym przez wystawców jest zapewne Puchar Ministra Gospodarki.

Trwające trzy dni targi będą codziennie (także w czwartek) otwarte dla zwiedzających w godzinach od 10 - 17-tej.


Organizator : ZIAD Bielsko-Biala SA

ZIAD Bielsko-Biala SA ZIAD Bielsko-Biała SA. jest spółką miejską dysponującą kapitałem w wysokości ponad 23 mln zł.

Główne obszary działalności firmy:

  • Organizacja targów, wystaw i konferencji
  • Organizacja kursów i szkoleń
  • Przewozy koleją linową na Szyndzielnię
  • Usługi noclegowe
  • Usługi informatyczne
  • Wydawnictwo kwartalnika Automatyka Elektroenergetyczna
  • Wynajem pomieszczeń na działalność usługową i magazynową
  • Dzierżawa miejsc parkingowych

tel.: 33 813-82-30/31/40

fax: 33 813-82-33

energia, energetyka, ekologia
expovortal.com

To nie tak jak myślisz!

Grupy dyskusyjne