Money.plTechnologie dla biznesuPrzemysłTargiMiędzynarodowe Forum Przemysłowe
rozwiń
Wystawcy: 400 Zwiedzający: 10 000

?iejsce: Ukraina, Kijów, IEC - Międzynarodowe Centrum Targowe

Browarskoj pr-t 15, przystanek metra ,,Lewobierieżna"

Międzynarodowe Forum Przemysłowe 2011 jest największym wydarzeniem na Ukrainie w dziedzinie obróbki metali, budowy maszyn oraz branż pokrewnych, odbywa się co roku. 

Forum zostało zatwierdzone przez UFI (Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego).

Tematyczne rozdziały Forum:

- Obróbka metali (technologie obróbki metali, urządzenia)

- UkrMashTech (technologie przemysłowe, urządzenia do budowy maszyn)

- UkrWelding (technologie, urządzenia, materiały do spawania, cięcie, napawania)

- UkrPlastTech (technologie i urządzenia do produkcji oraz przetwarzania tworzyw sztucznych).

- Hydraulika. Pneumatyka

- Łożyska (łożyska toczne, ślizgowe, części: kulki, wałki, tuleje, technologie, urządzeniania i narzędzia do produkcji łożysk)

- Wyposażenie wyciągowo-transportowe i magazynowe

- Wzorce, standardy, etalony, przyrządy (kontrolno-pomiarowy przyrządy, wyposażenie laboratoryjne i badawcze, metrologia, certyfikacja)

- BHP (środki ochrony, bezpieczeństwo obszaru roboczego)

- podwykonawstwa (poszukiwanie partnerów do rozmieszczenia zamówień na produkcję, części, zespołów, wyrobów)

- UkrVtorTech (technika komisowa, sprzęt)

- UkrPromAutomatyzacja (automatyzacja przemyslowa, zautomatyzowane systemy zarządzania procesów technologicznych, automatyzacja obiektów przemysłowych)

Forum będzie uzupełnione konferencjami, seminariami, prezentacjami firm-uczestników.

??ntakt:

tel.: (+38 044) 201-1165

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Organizator : IEC - Międzynarodowe Centrum Targowe

IEC - Międzynarodowe Centrum Targowe

Międzynarodowe Centrum Targowe (???) jest największym centrum wystawienniczym na Ukrainie. Kompleks ten obejmuje trzy hale, których ogólna powierzchnia wynosi 58 000 ?2, w tym 28018 ?2 to sale wystawiennicze, których techniczne możliwości pozwalają na realizację najbardziej śmiałych projektów targowych i przeprowadzenie przedsięwzięć o różnej skali i poziomach złożoności. W zakresie projektowania i budowy kompleksu zostały uwzględnione najnowsze wymagania światowe:

 • Trzy pawilony mają 15 wjazdowych bram, które pozwalają dostarczać wielkogabarytowe ładunki bezpośrednio do hal wystawienniczych. Kompleks oferuje kongres-hol i czternaście stacjonarnych sal konferencyjnych o pojemności od 90 do 600 miejsc, pokoje dla negocjacji i miejsca do przechowania cennych rzeczy i broni, kawiarnie i restauracje fast food, szatnie i toalety oraz systemy klimatyzacji powietrza. Wygodne drogi dojazdowe prowadzą do własnych miejsc parkowania na 2500 samochodów.

 • Wyposażenie techniczne pozwala zaspokajać wszelkie wymagania operatorów targów i organizatorów różnych przedsięwzięć w zakresie aranżacji, architektury i planowania rozwiązań i usług. Hale można podzielić konstrukcjami mobilnymi na mniejsze sale i przeprowadzać kilka imprez równocześnie.

 • Zdolność podłogi do wytrzymywania superwysokich obciążeń i praktycznie brak kolumn w halach, wysokość od podłogi do pokryć dachowych - do 25 m, pozwalają rozładowywać potężnym dźwigom każde ponadgabarytowe eksponaty targowe bezpośrednio w pawilonach, budować ekskluzywne trzypiętrowe stoiska wystawiennicze, dwupiętrowe wystawowe stojaki i pozostałe najróżnorodniejsze konstrukcje.

 • Centrum zapewnia wystawcom i uczestnikom wydarzeń podłączenie do zaopatrzenia w wodę, kanalizację, energię elektryczną, dostęp do Internetu, telefonu, bezprzewodowy system komunikacji z tłumaczeniem symultanicznym na niezbędny język, pomieszczenia biurowe, usługi bankowe i inne. Właściwie dla MCT nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli nie jest to sprzeczne z prawem i bezpieczeństwem.

Międzynarodowe Centrum Targowe jest również organizatorem wielu prestiżowych targów. Większość z nich jest wspierana przez ministerstwa, departamenty, stowarzyszenia branżowe, a fora międzynarodowe odbywają się pod patronatem rządu Ukrainy oraz z udziałem wysokiej rangi urzędników państwowych, którzy wielokrotnie zaznaczali wysoki poziom organizacji tych wydarzeń.

Międzynarodowe imprezy targowe:

 • OBRÓBKA METALU. NARZĘDZIA. TWORZYWA SZTUCZNE

 • WSZECHŚWIAT PIĘKNA I ZDROWIA

 • ŚLUB. RODZINNY WERNISAŻ. ŚWIAT MODY

 • ENERGETYKA W PRZEMYŚLE UKRAINY

 • TECHNOLOGIE BEZPIECZEŃSTWA

 • BROŃ I BEZPIECZEŃSTWO

 • AQUA UKRAINE

 • AGROFORUM

 • DORTECHEXPO

 • EUROSTROJEXPO

 • ENERGOEFEKTYWNOŚĆ

 • KOMMUNTECH

Dziś MCT jest organizatorem największej imprezy targowej w przemyśle maszynowym Ukrainy - "Międzynarodowego Forum Przemysłowego", które otrzymało aprobatę UFI (Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego).

W trakcie swojej działalności Centrum pozyskało i nadal pozyskuje wiarygodnych partnerów na całym świecie.

Kontakt:

tel./fax: (+38 044) 201-11-61

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

expovortal.com

Brzydka prawda

Grupy dyskusyjne