Money.plTechnologie dla biznesuSprzęt rehabilitacyjnyCORDOBA/P Katedra biczy szkockich z pompą wyrównującą ciśnienie
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
CORDOBA/P  Katedra biczy szkockich z pompą wyrównującą ciśnienie  
cena: 18900,00 PLN (z VAT)
Zobacz więcej

CORDOBA/P Katedra biczy szkockich z pompą wyrównującą ciśnienie

Producent: Technomex

logo produktu

CORDOBA/P Katedra biczy szkockich z pompą wyrównującą ciśnienie

Katedra biczy szkockich jest jednym z najbardziej popularnych urządzeń wykorzystywanych w hydroterapii. Zabieg natrysku łączy w sobie jednocześnie działanie ciśnienia na ciało (efekt masażu) oraz temperatury co wzmaga reakcje fizjologiczne poddawanej zabiegowi okolicy.
Katedra biczy szkockich CORDOBA została wyposażona w dwa wysokiej jakości termomieszalniki umożliwiające szybką i prostą regulację temperatury wody dla każdej z dysz niezależnych. Ponadto dwie ruchome dysze (pistolety) zabiegowe z regulacją i kontrolą siły masażu pozwalają na równoczesną aplikację wody z dysz co zdecydowanie zwiększa efektywność prowadzonego zabiegu. Katedra charakteryzuje się nowoczesnym i ergonomicznym kształtem.

Wydajność katedry: 1m3=35 minut przy ciśnieniu w instalacji 2 atmosfery.

Katedra CORDOBA/P dodatkowo wyposażona w pompę wyrównującą ciśnienie wody podczas zabiegu. Model CORDOBA/P jest przeznaczony dla użytkowników, posiadających instalację wodną, która nie spełnia dostatecznych wymagań technicznych, gwarantujących właściwą pracę urządzenia.

Dane techniczne: 

Waga 45 kg 
Wymiary 1100 x 720 x 1000 mm

Wyposażenie standardowe: 

  • Krytalin środek do czyszczenia 

Wyposażenie opcjonalne:

  • opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia urządzenia w dowolnym kolorze z palety RAL.

Gwarancja: 24 miesiące

Przed dostawą sprzętu konieczne jest przygotowanie przez użytkownika pomieszczenia do montażu, poprzez zapewnienie przyłącza prądu, odpływu wody oraz zaworów zgodnie z wymaganiami zawartymi w schemacie montażowym DTR danego urządzenia.