Money.plTechnologie dla biznesuSprzęt rehabilitacyjnyCRANEX D CEPH Pantomograf cyfrowy
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
CRANEX D CEPH Pantomograf cyfrowy  
cena: 131100,00 PLN (z VAT)
Zobacz więcej

CRANEX D CEPH Pantomograf cyfrowy

Producent: SOREDEX

logo produktu

CRANEX D CEPH Pantomograf cyfrowy

System skanowania poziomego w czasie wykonywania zdjęć odległościowych jest najlepszą drogą do uzyskania wyraźnych i czytelnych zdjęć cefalometrycznych potrzebnych w nowoczesnej ortodoncji.Pozycjonowanie pacjenta ułatwia system stabilizacji głowy z 3 punktami podparcia, który można przesuwać co 45 stopni w prawą i lewa stronę. System podwójnego kolimatora w przypadku zdjęć cefalometrycznych ogranicza dawkę i zapewnia pracę w technice wąskiej wiązki poprawiając znacznie jakość otrzymywanych zdjęć cefalometrycznych.

Wielkość zdjęć cefalometrycznych: 

  • Pełna szerokość: 22 x 26 cm (8.66” x 10.24”)
  • Zredukowana szerokość: 22 x 18 cm (8.66” x 7.09”)
  • Z CRANEX ® Ceph D można uzyskać  zarówno pełny i zredukowany obraz cefalometryczny, przy zredukowanej dawce dla pacjenta: od 8 do 20 sekund skanowania.

Ramie cefalomertyczne można umiejscowić po obu stronach kolumny: z prawej i lewej strony.

Podwójny zdublowany system sterowania (za pomocą komputera i wygodnego panelu) sprawdza się doskonale - nie ma konieczności za każdym razem powracania do komputera na przykład w chwili ustawiania pacjenta.

Ruch aparatu kontrolowany jest mikroprocesorowo i realizowany za pomocą napędu wielosilnikowego.Aparat Cranex D Ceph należy do ścisłej czołówki najlepszych aparatów cyfrowych na świecie.Nowa konstrukcja łączy w sobie tradycyjną już jakość CRANEX-ówz nową lekką linią wzorniczą i najnowocześniejszym systemem sterowania umożliwiającym obrazowanie szerokiej warstwy również w odcinku przednim.

Oprogramowanie Digora for Windows pozwala na mierzenie odległości oraz kątów, które ułatwiają analalizę cefalometryczna. Automatyczna kalibracja zdjęcia daje zawsze wiarygodny pomiar i ocenę badania.

Gwaranacja: 24 miesiące