Money.plTechnologie dla biznesuSprzęt rehabilitacyjnyKT88-3200 - System EEG
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
KT88-3200 - System EEG  
cena: 16000,01 PLN (z VAT)
Zobacz więcej

KT88-3200 - System EEG

Producent: Contec

logo produktu

 

Wprowadzenie:

KT88-3200  jest to system EEG wyposażony w 32-kanały EEG, umożliwiający zbieranie sygnałów EEG z elektrod, poprzez zintegrowane amplifikacje, transformacje A/D, PC auto-analizy, FFT, tworząc elektroencefalogramy które wyświetlają badanie z użyciem głębi kolorów. Produkt ma zastosowanie do kontroli takich chorób jak epilepsja, zapalenie śródczaszkowe, choroby naczyń mózgowych i mózgu.


Parametry główne:

Liczba kanałów: 32 kanałów EEG 

Prędkość próbkowania:  200 Hz / sek.

Precyzja próbkowania:  12 bit

Impedancja wejściowa: ≥ 10MΩ

Prąd upływu:   <10uA

Poziom hałasu: ≤ 5uV Vp-p

CMRR: ≥ 90dB

Wielokrotność powiększania: 10 000

Filtrowanie stałe: wszystkie cyfrowe (zarządzanie filtrami)

Prędkość wyświetlania (prędkość papieru): 5, 10, 15, 30, 60, 120 mm / s

Wyświetlane wzmocnienie: 1,2,5,10,12,15,20 mm/50uv

Szybkość przeglądu: 1, 2, 3, 10, 20, 40, 60

50Hz Współczynnik tłumienia zakłóceń: ≥ 30dB


Opis funkcji:

Standardowe 32 odprowadzenia EEG. Metoda 10/20 elektrod na mocy międzynarodowego systemu standardowego, możliwa zmiana sposobu prowadzenia w czasie rzeczywistym podczas odtwarzania lub przetwarzania. Możliwość zmiany trybu zarządzania odprowadzeń, takie jak Al, A2, A1 + A2, A1A2, BN, CZ, zdefiniowane przez użytkownika, i tak dalej.

Wykorzystanie wzmacniacza bioelektryczności, każde badanie może osiągać długość do 24 godzin, zintegrowany automatyczny system kalibracji.

Wydajna funkcja odtwarzania: jest regulowana dla amplitudy i szybkości odtwarzanie. Specjalny podział linii czasu dzieli przebieg w ciągu jednej sekundy na 5 części i ułatwia lekarzom analizę fali

Wielofunkcyjny system cyfrowych filtrów o swobodnej kofiguracji zapewnia wiele metod filtrowania.

Funkcja edytowania wygenerowanego sygnału EEG, możliwość tworzenia fragmentów zarejestrowanej fali EEG do analizy i przechowywania, możliwość multi-wyboru zakresów badania oraz wielu parametrów analizy.

Elektroniczny pomiar częstotliwość, wygodny do pomiaru podstawowych informacji na wszystkich zarejestrowanych wynikach. Przekrój okna enlargine, które mogą być dostosowane przez siebie, jest zwiększenie dokładności EEG okresu / amplituda / częstotliwość pomiaru

Znacznik zdarzenia (orwieranie oczu, zamykania i mrugania) EEG w różnych kolorach i możiwości wprowadzania nazwy zdefiniowanej przez użytkownika. Kolor tła i przebiegu fali z różnymi zdarzeniami posiada możliwość konfiguracji. Dzieki wyszukiwaniu nazwy wydarzenia można bardzo szybko zlokalizować przebieg odpowiedniego przedziału.

Funkcja automatycznej analizy, może przeprowadzić analizę widma mocy i wykryć patologie fali wyznaczonego przebiegu. Rodzaje wykresu mogą być wyświetlane w tym samym oknie, przy różnym promieniowaniu, promieniowaniu numerycznym, wykresie sprężonego widma, wykresie trendu, i tak dalej.

Profesjonalny transformator separujący, system podwójnego zasilania i optoelektronicznych transmisji danych w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Używaj interfejsu USB do transmisji danych, które muszą być wstawione. Odległość transmisji sygnału cyfrowego jest możliwa do maksymalnie 30 metrów. Pacjenci i lekarze mogą pracować w oddzielnych pomieszczeniach

Wielofunkcyjna latarka z interfejsem USB i częstotliwość mogą być sterowane ręcznie lub automatycznie. Program stymulacyjny latarkę można ustawić i wykonywane w trakcie ściągania.

Doskonałe zarządzanie przypadkami, multi-metoda zapytania informacyjnego i szybkich wartości statystycznych, wygodna funkcja wejścia i wyjścia, wspieranie MO lub zapisywania na CD-RW, który słuzy do łatwej obsługi.

Raporty mogą być edytowane w trybie działania programu lub edytowane w programie MS Word.

Możliwość zapisu do formatu danych EDF, który jest wygodny dla wymiany danych, wymiany akademickiej i dalszej analizy.

System ustawień funkcji, wielofunkcyjność, takie jak tryb wyświetlania, parametry systemowe, itp., mogą być ustawione dla konkretnych użytkowników.

Funkcja pozycjonowania znacznika: dodwanie znacznika, opis do fali w wyznaczonym czasie i szybkie wyszukanie przebieg w czasie.

Opcjonalna funkcja wideo: kamery USB CCD - wygodne w użyciu i wysoka dokładność nagrania. Może być wykorzystana do odtworzenia przebiegu każdego czasu razem z zapisanym obrazem.

 FunkcjaSpO2 jest opcjonalna.


 

Akcesoria:

Standardowe wyposażenie:

Czterdzieści odprowadzeń EEG

Dwie linie danych

Czterdzieści Elektrod EEG

Dwa nakrycia głowy

Jedna latarka

Jeden zasilacz latarki

Jeden dysk z oprogramowaniem

Jeden Podręcznik

Jeden przewód uziemiający

Dwa wsporniki


Akcesoria opcjonalne:

Moduł SpO2 ( sonda CMS-P i oprogramowaniem)

Moduł Video ( softdog, jedna kamera i oprogramowanie)

Świadectwo Kwalifikacji

wewnętrzna rejestracja