Money.plTechnologie dla biznesuSprzęt rehabilitacyjnyUSG Chison Q9
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
USG Chison Q9  
cena: 57240,00 PLN (z VAT)
Zobacz więcej

USG Chison Q9

Producent: Chison

logo produktu

Aparat Chison Q9 to nowa platforma diagnostyki USG – urządzenie jest przeznaczone do pracy w każdych warunkach klinicznych, znajduje zastosowanie zarówno w gabinetach prywatnych jak również w diagnostyce szpitalnej.
Zaawansowana technologia obrazowania oraz elastyczna konfiguracja sprosta wszystkim zastosowaniom klinicznym min.: radiologia, OB/GYN, kardiologia, układ mięśniowo-szkieletowy.
Interfejs został zaprojektowany tak aby zapewnić maksymalnie przyjazne działanie   użytkownikowi z minimalnym użycie klawiszy funkcyjnych.
Ergonomiczna konstrukcja klawiatury, 15” wyświetlacz LCD, podwójny port sond, złącze USB i DICOM czynią badanie szybszym i łatwiejszym do wykonania co pozwala na skupieniu się na pacjencie.

Free Steering M Mode - Kursor można obracać o 360 stopni i ustawić w dowolnej pozycji.  Ponadto istnieją trzy linie kursora które można ustawić w tej samej fazie, co znacznie zwiększa wydajność diagnostyczną.Tissue Doppler Imaging (TDI) - Doppler tkankowy to nowa technika obrazowania echokardiograficznego która bezpośrednio mierzy prędkość zawału. Pomiary ciśnienia skurczowego TD oceniają funkcjonowanie skurczowych mięśni komorowych. Wartość rozkurczowa TD odzwierciedla relaksację mięśnia sercowego.

Zakrzywiony widok panoramiczny łączy rozpoznawanie wzorców i syntezę obrazu aby uwidocznić więcej informacji anatomicznych.
Automatyczny pomiar i śledzenie PW są szybkie, dokładne i łatwe.

Tryby obrazowania:

 
B, 2B, 4B, B/M
B/BC, CFM
PW, HPRF, CW
PD, Directional PD
Instant Triplex, Duplex
Trapezoidal
Curved Panoramic Imaging
4D (optional)*
Chroma B/M/PW/CW
Auto PW trace in real time
 

 

Standardowa konfiguracja: jednostka główna, monitor LCD15”, 2 porty głowic, dysk twardy, 2 porty USB.