Money.plTechnologie dla biznesuSprzęt rehabilitacyjnyXFT-8001 Domowy monitor EKG
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z
XFT-8001 Domowy monitor  EKG  
cena: 1299,00 PLN (z VAT)
Zobacz więcej

XFT-8001 Domowy monitor EKG

Producent: Inni producenci

logo produktu

XFT-8001 Domowy monitor  EKG
 

XFT-8001 jest pierwszym na polskim rynku aparatem ,który umożliwia regularne, samodzielne utrzymywanie Twojego serca w dobrej kondycji. Dzięki niemu zyskujesz przewagę.Od doboru właściwych ćwiczeń fizycznych,
odpowiedniej diety przez profilaktykę aż po wczesne wykrywanie nieprawidłowości związanych z pracą serca i zastosowanie właściwej metody leczenia 
Domowy monitor XFT-8001 jest aparatem mobilnym i prostym w obsłudze. Możesz zabrać do ze sobą wszędzie. Jest wygodny, dzięki małej wadze i niewielkim rozmiarom.
Dzięki czterem metodom badanie jest możliwe do wykonania w dowolnym momencie i miejscu. Efekty już po chwili- po 30 sekundach XFT-8001 wyświetla diagnozę jak również zapis linii EKG
na dużym ekranie LCD. W pamięci urządzenia można przechowywać do 28 zapisanych wyników.

Poprzez połączenie z komputerem (port USB) i dołączonemu oprogramowaniu pojawiają się niedostępne dotychczas możliwości.
Wyniki zapisane w pamięci aparatu mogą zostać przeniesione, zarchiwizowane i odtworzone.
Oprogramowanie umożliwia stworzenie bazy danych z danymi osobowymi, opisem diagnozy oraz możliwością dodawania zapisów (szczególnie polecane lekarzom domowym). 

Regularna obserwacja stanu zdrowia daje poczucie bezpieczeństwa Tobie i Twojej rodzinie. Zapewnia spokój na bieżąco potwierdzając prawidłową pracę serca. 
Dzięki niej masz również możliwość szybkiego reagowania w momencie pojawienia się niepokojących objawów. Profilaktyka jest najlepszym sposobem na zapobieganie wszelkim problemom wynikającym ze zbyt późnego wykrycia nieprawidłowości.
Zwykle odkładamy wizytę u lekarza głównie z powodu braku czasu. Regularną kontrolę możemy w prosty sposób zadbać o zdrowie, a w szczególności o najważniejsze- swoje serce.

Gwarancja: 24 miesiące